Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Súlyemelő lányok, rólatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Súlyemelő lányok, rólatok milyen véleménnyel vannak a fiúk?

Figyelt kérdés
Tetszik nekik, hogy ezt a sportot csináljátok, vagy megoszlanak a vélemények?

2020. dec. 19. 13:43
1 2
 1/15 anonim válasza:
70%

Nekem speciel nem tetszik ha egy lány súlyemelő. Nyilván van az a szint ami még okés de pl ha már rohadt nagy súlyokat emel amiket én el se bírnék na az már nem oké :D

Egyébként biztos van olyan, akinek ez bejön, én egy egy teljesen szubjektív véleményt mondtam.

2020. dec. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

Bár nem vagyok súlyemelő,de egyik barátnőm az, elég profi szinten. Szerintem általánosságban elmondható,hogy az ilyen "megszállott" sportembereknek hasonló párjuk van/lesz. Gyakorlatilag folyamatos edzés,szigorú diéta, semmi alkohol.. és eléggé beszűkül az érdeklődési körük,nehéz egy idő után közös programot vagy témát találni. Barátnőm is ilyen. Bár most épp nem egy sportemberrel jár,de 20 évvel idősebb.. előtte edző pasija volt. De a csaj is állandóan edz, meg bújja a szakirodalmat meg a diétákat és osztja az észt,hogy csak az jó,amit ő csinál.

Mindemelett az összes fiú haverom szerint túl izmos,már-már férfias a külleme, a haja is rövid,felnyírt. Nekem is sok.

2020. dec. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöma válaszokat.

Kíváncsi lennék ebben a sportban tevékenykedő lány válaszára is!

Valószínű, hogy akinek ez az élete, valamilyen szinzen korlátozódik a sportra az érdeklődési köre, és az ideje nagy részét is az teszi ki.

És mivel erősek, a társkeresésben is szűkülhet a kör, akikkel szivesen ismerkednek, vagy ez igaz lehet a fiúk oldaláról nézve is.

Van akinek tetszenek az ilyen lányok, van akinek nem.

2020. dec. 19. 14:17
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nagyon szep noi testek amik sulyzos edzestol vannak. Pl Kiss Virag, tokeletes alakja van, nem szetgyurt, de feszes, izmos. De aki konkretan a ferfias izomzatra gyur, na az nekem gusztustalan. Mikor meglatom hogy a bicepsze majdnem akkor mint a vadlim, akkor mar okadok. Elso is lelett pontozva, mert nem jonnek be neki az izomkolosszus csajok, csak azt nem ertem miert. Valaszolt a kerdesre, innentol kezdve ez a sajat szemelyes velemenye, amit el kell fogadni. Alljatok mar le a lepontozassal.
2020. dec. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki pontoz. Én mindenki véleményére kíváncsi vagyok, és elfogadom mindenki véleményét.

Szerintem is cannak nagyon szép lányok, akik súlyzós edzést végeznek, mégis kimondottan nőies keretek közti formában vannak.

A súlyemelö lányok közt os van sok szép, többükön nem is látszik, hogy alkatuk ellenére milyen erő van bennük.

2020. dec. 19. 15:45
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyébként bejön, ha egy lány izmos, az is, ha már-már túlságosan is. Azzal nincsen semmi bajom, ha erős, csupán azzal, ha erre korlátozódik az érdeklődési köre. Szóval örülök, ha izmos, de más is érdekelje.
2020. dec. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom, ahogyan az utolsó válaszoló írja.

Örülök, hogy nem vagyok egyedül véleményemmel. :)

2020. dec. 19. 17:27
 8/15 anonim ***** válasza:
27%
Az ilyen Ludmillák tök selejtesek.
2020. dec. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ez is egy vélemény. :)

Mindenkinek más az izlése.

2020. dec. 19. 18:47
 10/15 anonim ***** válasza:
59%
#9: Bővebben kifejtem. Egy súlyemelő csaj általában nagyon kiállhatatlan természetű. Igazi "ki, ha én nem" emberek. Ezt nagyon utálom.
2020. dec. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!