Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alábbi tulajdonságok miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi tulajdonságok miért nem fogják meg a 16-17-18éves lányokat?

Figyelt kérdés

Céltudatosság, hosszútávú gondolkodás


Kíváncsi lennék a véleményedre! Légyszíves a végén nemedet és korodat írd le.


2020. dec. 23. 18:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
20L
2020. dec. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
mert még kislányok és nem foglalkoznak a jövővel
2020. dec. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez a fontos, hanem hogy a céljaitok, a hosszútávú terveitek hasonlóak legyenek.
2020. dec. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
7%
Mert a lányokat nem az érdekli, hogy milyen céljaid vannak, hanem hogy MOST pillanatnyilag mennyi pénz áll rendelkezésedre. Nem akar rá várni évtizedekig, míg végre beérik a férfi munkájának gyümölcse.
2020. dec. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, jó volt egy kis önmegerősítésre.


#4 Ez általánosítás és nem teljesen igaz. Akinek olyan a párkapcsolata, hogy a férfi rak bele mindent és a nő élvezi azt megérdemli a férfi, mert akkor a pénzért vannak együtt.

Ellentétben az általam vélt normális párkapcsolatban mind a kettő fél rak bele valamit amiből mind a ketten profitálnak és emellett a közös hang is megvan.


Ne írj ilyeneket mert lehet megsértesz vele másokat (hiába jogos, nem jogos) mert magadat is minősíted vele, bár ez egy anonim oldalon nem számít.

2020. dec. 23. 19:34
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért, mert hiába vannak neked most hosszú távú céljaid, azokat nem amellett fogod megvalósítani, akivel most jársz. Melyik 16 éves lány hiszi azt el szerinted, hogy majd 30, 40, ....éves korában is mellette leszel? Addigra már a századik csajod lesz és neki teljesen mindegy lesz, hogy mit valósítottál meg a céljaidból...

Majd 25-30-40 évesen érdekelni fogja, hidd el.

2020. dec. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
39%
Ez semmilyen korosztályban nem imponáló. Önbizalom és magabiztosság a legfontosabbak, nameg a humor.
2020. dec. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7, most akkor te azt mondod, hogy semmit sem számít a hosszútávú gondolkodás és tervezés? Egy párkapcsolatban akkor pl nem fontos azon gondolkodni, hogy mikor és miből vesznek házat?
2020. dec. 23. 20:47
 9/12 anonim válasza:
100%

Nekem imponál ha valakinek vannak hosszabb távú tervei és nem csak úgy el van, lesz ami lesz alapon.

Engem zavarna, ha én rendesen élném az életemet, haladnák előre a párom közben pedig csak "létezne" és szerintem őt is zavarná, hogy ennyire másképp élünk.

Én már pontosan tudom, hogy milyen jövőt szeretnék magamnak és azt, hogy tudom elérni. Értelemszerűen olyan párt választanék magamnak, akivel nem ütközik teljes mértékben a hosszú távú tervünk.

17l

2020. dec. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

A céltudatosság éppen hogy hátrány ha a képébe vágod. Rohadtul kiábrándító ha valaki megmondja mit hogy fog tenni. Mindennek és mindenkinek megvan a helye az életében.

Jelenleg pénz kell és magabiztosság. Ettől már biztonságban érzik magukat. Ja meg hát a jó kinézet se hátrány.

De ahogy írták: magabiztosság, őszinteség, humor és persze az örök favorit a kicsit bunkóság. Ezek együtt a legjobbat eredményezik. Egy pofon- egy simogatás. Éreznie kell hogy Te a férfi és Ő a nő.

28F

2020. dec. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!