Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket mennyire zavar ha egy lány cigizik?

Figyelt kérdés
Nem vagyok láncdohányos (közel sem), de naponta elszívok egy-két szálat. Ha valakivel együtt vagyok és azt mondja, hogy nem szereti akkor természetesen megpróbálom nem előtte csinálni, de nem tudom, hogy maga a tudat is zavaró-e?Titeket ez mennyire zavarna a párotokban? És ha zavarna, le akarnátok szoktatni mindenképpen?

2020. dec. 25. 18:49
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
81%

Engem eléggé zavarna, nem szeretem a cigarettát, de nyilván aki ennyire nem szereti, az nem is kezdeményez


Ha meg neked tetszik valaki aki utálja,akkor próbáld mérsékelni, vagy használj nikotinpótló dolgokat


A legtöbb embert a füst zavarja

2020. dec. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
24%
Ha nem dohányoznék, akkor biztos hogy zavarna. Mondjuk a napi egy-két szál az nem, ha nem előttem csinálná.
2020. dec. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Az a baj, hogy az egy-két szálból az esetek nagy részében több lesz, ami már bizony érződik és egy nemdohányzó ember számára nem feltétlenül vonzó.
2020. dec. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
46%
Én is napi egy-két szálat szívok el maximum,és én is foglalkoztam azzal hogy a fiúk mit szólnak hozzá. Van is egy barátom aki nem szereti,az elején nem is dohányoztam előtte. De úgy vagyok vele hogy nem fog érdekelni,a fiúk is rengeteg dolgot csinálnak ami egy lánynak nem tetszik,ez van. Én nem fogok változtatni.
2020. dec. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%
Szívja inkább a farkamat.A cigifüsttel ellentétben az biztosan nem zavar és attól biztosan nem kap tüdőrákot a hölgy.
2020. dec. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
49%
Nekem nincs semmi bajom vele, szívja csak, egyéni döntés. Továbbá én is dohányzom, szóval annál kevésbé. Legyetek kedvesek kíméljetek meg a "cigarettátóltüdőrákotkapszésmeghalsz" kommentektől.
2020. dec. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
58%
Szóba sem jöhet olyan lány, aki dohányzik.
2020. dec. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
72%
Le lehet pontozni, de nekem ez kizáró ok. :)
2020. dec. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék lepontozni senkit, mindenkinek az őszinte véleménye érdekel. Akár "negatív" akár "pozitív".
2020. dec. 25. 21:48
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Kizáró ok.
2020. dec. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!