Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket mennyire zavar ha egy lány cigizik?

Figyelt kérdés
Nem vagyok láncdohányos (közel sem), de naponta elszívok egy-két szálat. Ha valakivel együtt vagyok és azt mondja, hogy nem szereti akkor természetesen megpróbálom nem előtte csinálni, de nem tudom, hogy maga a tudat is zavaró-e?Titeket ez mennyire zavarna a párotokban? És ha zavarna, le akarnátok szoktatni mindenképpen?

2020. dec. 25. 18:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
83%
Nálam nem feltétlenül kizáró ok. Nagyon utálom, és mellettem ne cigizzen senki, de ettől még elviselem, ha neki ez kell. Persze csak akkor, ha tényleg csak napi pár szál. Egyik legjobb lány barátom is cigizik, és őt se emiatt utasítottam vissza.
2020. dec. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk attól is függ mennyi idős vagy, mert pl 16-7 évesen rohad gáz. Amúgy nekem is kizáró ok lenne, mert én személy szerint nem bírom a cigifüstöt, ha meg naponta többször elvonulna csak azért, az elég hülyén jönne ki. Amúgy sok embert ismerek, akiket nem érdekli, vagy ők is csinálják.
2020. dec. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
54%
A mostani barátnőmet megelőző párkeresési időszakban már kizáró ok volt. Azelőtt azért nem, mert a közepsulis hobbicigizésben benne voltam én is. Persze ezek után benőtt a fejem lágya. Rájöttem, hogy annak a napi 1-2nek értelme nincsen. Mára már zavar a füst.
2020. dec. 26. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon zavar
2020. dec. 26. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
26%
Dohányosként CSAK dohányos jöhet szóba. Nem dohányos nő/hölgy teljesen kizárva!!!
2020. dec. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
90%
Nekem bejön
2020. dec. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
92%
Nálam kizáró ok, azonnal kuka a hölgy.
2021. jan. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
94%
Őszintén megmondom, hogy ki nem álhatom a cigarettát, így nagyon zavarna és valószínűleg nem jönnék össze a lánnyal.
2021. jan. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
94%
Engem zavar 16f
2021. jan. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehangolt, és kizaró ok. Utálom a cigifüstös szagot a ruhában, a lehelletről ne is beszéljünk.
2021. jan. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!