Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom 'Zsebibaba' őrült...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom 'Zsebibaba' őrült lett és ez engem eléggé zavar, szerintetek kezdjek vele valamit?

Figyelt kérdés
Ennek van egy kis háttér története is ami elég személyes, ha úgy van elmesélem privátban. Alapjáraton ti hogy allnatok hozzá, ha a parotok egy ilyen felszínes csitri után vagyodna?

2020. dec. 5. 23:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Dobnám. Ennyi.
2020. dec. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Mennyi idősek vagytok?
2020. dec. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
18 és közel 3 éves párkapcsolat. Ő van a legjobban felhaborodva ha akár egy fiúhoz hozzaszolok amúgy, veszekszik velem meg minden..
2020. dec. 6. 00:06
 4/22 A kérdező kommentje:
A háttérsztorival jobban átlátható a helyzet, ha gondoljátok elküldöm csak kicsit hosszú
2020. dec. 6. 00:06
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát küldd el, akár üzenetben is aztán megpróbálok valami hasznos tanácsot írni
2020. dec. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%
Alapból bárkit elítélek, aki az ilyen tinir*bancokra folyatja a nyálát, szóval ha a barátom így lenne, mehetne, amerre akar
2020. dec. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha tudsz valami okosságot küldeni privátban, amitől megváltozik a véleményem, akkor írhatsz nyugodtan, de ez nem normális, főleg párkapcsolatban. Most akkor végül is kimondja, hogy az ő külseje jön be neki (a tiéd helyett), nem??

Elbeszélgetnék vele egyszer (de max 2x), ha nem érti meg, hogy ezzel mi a gond, akkor simán kiraknám, rajongjon érte egyedül.

2020. dec. 6. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%
Most én vagyok alulinformált, vagy a 18 éves barátod micimackó rajongó lett? :Dd
2020. dec. 6. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
zsebibabácska rajongásáért én már már a szakításon gondolkodnék. Ha már nem leszel az életében, akkor fog ő koppani.
2020. dec. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Leírhatod
2020. dec. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!