Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egyszerre több sráccal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszerre több sráccal flörtölök (úgy hogy nincs barátom) az mennyire rossz dolog?

Figyelt kérdés

Sisem voltam ilyen helyzetben, csak valahogy mostanában "indultak be a dolgok", van vagy 3 srác akivek nagyon jóban vagyok és elég sokat flörtölünk, de semelyikkel nem vagyok olyan kapcsolatban hogy összejöjjünk most

Ez is r**ancosnak számít?

Vagy ez mennyire rossz?


Semelyiknek nem ígértem semmit, nem verem át őket, csakhát mégis több srác van...


17/L



2020. dec. 25. 20:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Megmondom őszintén, én ilyen tekintetben eléggé régimódi vagyok vagy hogy is fogalmazzak. Én nem tartom helyesnek, mert lehet, hogy te nem gondolod úgy a dolgokat, hogy össze jönnél is valamelyikkel, de lehet 3/2 srác meg igen, ezt nem tudhatod. Ha én megtudnám, hogy rajtam kívül a srác még 2 lánnyal csak úgy flörtölget, eléggé rosszul esne. De ezt te tudod,

17/L

2020. dec. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%

én hogyha tudnám hogy mással is ismerkedsz, megszakítanám a kapcsolatot

mire érted hogy nem vagy velük olyan kapcsolatban most? mind a hárommal még többet flörtölsz annál rosszabb lesz nekik a végén

2020. dec. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Akkor érezheted teljesen "tisztának" magad, ha azt is elmondod, hogy mással is flörtölsz (hiszen akárhogy nézzük, az is hitegetés, ha konkrétan nem ígérsz semmit, de fenntartod a látszatot, hogy ők az egyetlenek). Onnantól kezdve az ő döntésük, hogy mit tesznek.
2020. dec. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért a flörtölgetést ne nagyítsuk már fel ennyire. Ez még bőven az ismerkedési fázis, semmi komoly, csak mondhatni "kóstolgatják" egymást, vagyis hát próbálkoznak hátha. Azt majd kiderül melyiknél érsz el áttörést, csak akad a 3 közül 1 akinél ez bekövetkezik (vagy nem). Csak legyél egyértelmű, ne húzd sokáig a dolgot, az senkinek sem jó. Akaratlanul is kialakulhat a kötődés akár pár hét alatt is, még ha nem is mély kötődés, de sz*rul eshet akár neked is egy ilyen kellős közepén megszakítani a kapcsolatot mondván, te mégsem akarsz semmit.
2020. dec. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha kevés vagy semmi fizikai érintkezés van velük, akkor csak választás előtt állsz, valogatsz köztük, ha ennél több ribike ibike vagy!
2020. dec. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
Csináld annyival amennyivel akarod, de mondd meg az összesnek hogy hogy gondolod és rajtuk kívül még vannak.
2020. dec. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
61%
Igen, őszintén és bántás nélkül mondom: elég r.bancos és tisztességtelen, hacsak nem úgy jársz el, ahogy a 6-os tanácsolja. (Gondolj bele, fordított esetben te mennyire fel lennél háborodva, hogy "minden pasi mekkora egy sz.r alak"...)
2020. dec. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
A hozzászólásokat olvasva, milyen tisztességes a nagy átlag, mikor másnak kell “tanácsot” adni. Kár, hogy a való élet nem ennek a tükre. Ismerkedj, flörtölgess és szerezz tapasztalatokat az ismerkedésben, aztán majd döntesz ha tudsz vagy akarsz. A fiúk, akikkel flörtölsz is biztos ezt teszik másokkal, ne ringasd totál az ellenkezőjébe magad. Jesszusom, nem kell egyből előadni a roppant nagy őszinteséget. Maradj kedves és nőies.
2020. dec. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az utolsónak bármit is írtam, de ez csak akkor lesz rendben ha a flörtölés az is marad, ha az egyikkel máshogy alakul akkor pedig sztem tudod mit kell tenned
2020. dec. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mit értesz flörtölés alatt. Ha már komolyabb dolog is van akkor nyilván ribis. Bár engem, (és ezzel szerintem nem csak én vagyok így,) eléggé zavarna.

Szóval azt tanácsolom gyorsan juss dűlőre, melyiket akarod, aztán ne csak flört legyen😉

2020. dec. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!