Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek túl valakin aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl valakin aki nem viszonozza az érzéseim?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Volt/van egy fiu aki több mint 2 évig volt osztálytársam... Nagyon szerelmes lettem belé már az elejétől fogva. Tudni kell hogy én alapjáraton nem vagyok ilyen beszari tipus, merek beszélni az embereknek kb akármit, de neki nemtudtam kb semmit. Olyan szintem akartam neki tetszeni hogy volt egy idő hogy inkabb hozzá se szóltam nehogy beégjek előtte, szóval úgy igazán sose ismert meg engem.Az osztályból rajta kívül mindenkivel jól eldumáltam es a haverjaim voltak. Voltam olyan hülye hogy leírtam neki mit érzek és elutasított... Nagyonsok hülyeséget csináltam vele kapcsolatban, de azóta nagyon megváltoztam és csak fogom a fejem hogy milyen gyerekes voltam akkoriban. Ellballagtunk ugyan de ugyanabba a suliba járunk most is, annyi higy mostmár nemvagyunk osztálytársak. 3 éve tart hogy szerelmes vagyok belé és 1 éve kb semmit se beszéltem vele, nem volt úgymond a közelembe mégse tudtam/tudom elfelejteni. Nagyon zavar hogy nemtudok tovabb lépni.. mindig azon agyolok hogy mi lett volha ha...ha megismer, ha önmagamvagyok előtte stb.. (tudom hogy ez rossz)

Nagyon gyerek voltam még akkor, jo nyilvan most se vagyok még olyan idos,tapasztalt de kb mindent máshogy csinalnék...

Hogyan tudnám elfelejteni? Nincs mas srac aki tetszene/brjonne sajnos..

Nagyon zavar hogy ennyi ideje nem tudok túllépni rajta.

Szerintetek mit tegyek?

Saját tapasztalatok ha van arra is kivancsi lennék.



2020. dec. 30. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Pl. gondolj arra, hogy amíg te egy ilyen p.ccsel voltál elfoglalva, addig hány normális srácot elutasítottál, aki ugyanilyen szarul érezte/érzi most magát.

Attól biztos jobb kedvre derülsz.

2020. dec. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Ha kezdesz rágondolni, foglald el magad olyan tevékenységgel, ami leköti a figyelmed: keresztrejtvény-fejtés, sakk, sudoku...).

Ha rátalálnál, gondolod, hogy ismét elutasítana?

2020. dec. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
1 es válaszoló igazad vaaan és ez mindig így van sajnos
2020. dec. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%

Szia!

Nekem volt egy hasonló helyzetem 1 éve voltunk osztálytársak. Nagyon bejött nekem. Úgymond legjobb barátok voltunk. Mindig kérdezgettem tőle, hogy na és szeretnél barátnőt meg ilyesmi. Erre a válasz az volt, hogy hát igen meg minden. Bevalltam neki mit érzek, erre azt válaszolta nem vágyik komoly kapcsolatra. 🤦🏻‍♀️

Konkrétan a pokolba kívántam. Oké értem én, hogy nem jöttem be neki, de akkor legalább ne közeledett volna hozzám. Egyfolytában puszilgatott és ölelgetett. Ezért gondoltam azt, hogy neki is bejövők. Mindegy ez már a múlt nekem "szerencsém volt", mert elköltözöttünk onnan családi okok miatt. Próbálj nem rá gondolni egyszerűen pl.: Hallgass zenét, rajzolj, nézz sorozatokat. Figyelj ő már a múlt csajszi. Ne is gondolj, arra a parasztra. Soha ne nézz vissza.

Kívánok minden jót neked!

Boldog új évet!

2020. dec. 31. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!