Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú baráti társaságban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú baráti társaságban hogy flörtöljek vele?

Figyelt kérdés
Szimpatizálunk egymással és sokat beszelünk a legjobb fiú barátomon keresztül. Nem tudom mikor fogok vele legközelebb találkozni, de szeretnék vele chaten is beszélni addig! Nagyon vicces fiú és szeretnék vele flörtölgetni :D Esetleg van ötletetek hogy hogyan tegyem? Normális válszakoat várok! Köszi!

2021. jan. 2. 01:27
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

"flört" flörtöljél vele akkor

Először szerintem egy lazább beszélgetéssel kéne kezdd

2021. jan. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem először esettek túl a monoton témákon. Pl.:suli, hobbi meg ilyenek

Utána indulhat a flört, csak előtt kellenek ezek a bemelegítő kérdések. Jobban megtudjátok ismerni egymást, így pedig a másikat tudjátok szívatni régi emlékekkel. Innen szoktak jönni a becenevek is.

Sok szerencsét neked!

2021. jan. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De egész jól ismerjük egymást kb mindennap hívásozunk többet is :D
2021. jan. 3. 01:53
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a kérdés hogy ebből hogy tudnék mást kihozni?
2021. jan. 3. 01:53
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Szia #2es vagyok. Szerintem simán tudnál. Azt neked viszont elkell döntésed, hogy inkább bátyádként szereted vagy inkább szerelmesen szereted.
2021. jan. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!