Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom elérni?

Figyelt kérdés
Barátnőmhöz odaköltöznék személyes okok miatt, természetesen nem abban a városban ahol én lakom, szülei megengedték, az én szüleimet hogyan tudnám/tudnánk meggyőzni hogy mehessek? De ők ajánlották fel. Mindig azt kapom hogy nem mert hogy nekik a terhükre lennék stb... 17 vagyok, kb 3/4 év múlva töltöm csak a 18-at

#siker #sikerülnie!
2021. jan. 2. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel anyagilag nem vagy független, így valóban a terhülre lehetnél, ráadásul valószínűleg a te szüleid nem örülnének neki, ezért ellenzik a fordított szituációt is. A legtöbb szülő, ahogyan látom mostanában, nem szívesen engedi el a gyerekét, amikor felnő. Nem tudom mi rá a megoldás, de remélem boldog lesztek és kitartotok :)
2021. jan. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, de valamit kikell találni😔
2021. jan. 2. 23:13
 3/3 anonim ***** válasza:
41%
Hát igen, ezt biztosan valaki itt fogja megmondani neked. Ennyi ésszel jobban jársz ha nem mész sehova
2021. jan. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!