Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elérni azt, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elérni azt, hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés
Már 2 éve tökre bele vagyok egy osztályársamba. Nagyon szeretem , de ő csak barátként tekint rám. Néha van amikor nagyon kedves velem, és van amikor csak simán mintha ott sem lennék. Próbálom észrevetetni magam vele, de nem megy. Mit csináljak? Normális válaszokat, ha lehet
2020. dec. 6. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Fiú vagy lány vagy? Ha fiú, akkor esetleg írj neki messengeren, hogy van, mi újság vele, vagy kis üzeneteket lapokra, mint titkos szerelme ès dobd a táskájába, és figyeld, szemezz vele.

Ha lány, akkor szemezz vele és, ha látod, hogy viszonozza várd ki hátha lép, illetve légy ott te is a társasággal, próbálj kicsit olvasgatni a kedvenc témájukról és könnyebb lesz beszélgetni velük/ beleszólni a témába.

2020. dec. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2020. dec. 6. 21:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Írj rá, próbáld meg mélyíteni a beszélgetéseket. Vagy ajánld fel neki hogy hívásozzatok, vagy hogy lenne e kedve megnézni egy filmet és egyszerre elindítjátok miközben végigkommentelitek a telefonba:D

Szerintem keresd a tarsaságát minél gyakrabban de ne nyomulósan. Éreztesd vele hogy te csak vele akarsz lógni, csak őt akarod jobban megismerni (értem én ezalatt hogyha pl egy tarsasagban vagytok akkor felé nyiss a legjobban). Adj neki jeleket, lassan kozelits. Ha ezeket nem veszi észre, akkor puhatolozz masoknal hogy mit gondolnak, hogy áll hozzád a srác/ hogy látják mások. És a végén ha nem lép a srac akkor vagy kockáztass és beszélj vele (meglehet hogy kolcsonos, igazabol sosem tudhatod mennyire vonzodik hozzad igazan amig meg nem tudakolod) vagy pedig engedd el

2020. dec. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!