Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a barátnőmmel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőmmel szerintem túl keveset beszélünk s "nincs amiről beszéljünk" valaki nem tud adni egy tippet, hogy miről beszélgethetnénk vagy, hogy hogyan tudnák egy jó témába belékezdeni?

Figyelt kérdés
2021. jan. 4. 17:31
 1/8 anonim válasza:
96%
Keress másik barátnőt, ha nincs miről beszélnetek akkor egyértelműen nem illetek össsze.
2021. jan. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Hát szerintem itt vagy ő vagy te vagy a hibás mert nem tudtok beleerdeni a beszélgetésbe. Nálam az álltalában úgy szokott lenni, hogy csak egyszerüen megkérdezem, hogy mit csinál és onnan már megy magától.De ha olyan egyszerű válaszokat ad mint pl. semmit, ülök akkor erre nagyon nincs mit válaszolni vagy ha utána kérdezel valamit de csak egy szóból válaszol akkor abból sem lesz beszélgetés. Én az olyan egyszerű kérdésekre mint a Mizu, Mit csinálsz is mindig próbálok valami érdekeset válaszolni, hogy akkor abbol kifojólag legyen valai téma. Nem kell ahoz sok közös legyen bennetek, hogy legyen miről beszélni, én egy vad idegen emberrel is jókat szoktam dumálni :)
2021. jan. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazából szerintem ez jön magától, de témák, amikről sokat lehet beszélni pl.:

-(kis)gyerekkori emlékek (erről baromi sokat lehet beszélni)

-vágyak (itt inkább az elérhetetlenebb kategória pl. Ide, mag oda szeretnék utazni, itt, meg ott lakni, stb.)

-témák, amik mindkettőtöket érdekelnek (pl. filmek, könyvek)


Tehát igazából olyan dolgokról simán lehet beszélni a pároddal is, mint amikről egy sima baráttal beszélnél, de akár mélyebb, vagy szexuálisabb témákat is feszegethettek, ez tényleg rajtatok múlik. Valamint ha olyan alkatok vagytok, akkor lehet néha filozofálgatni is, mert az is jó tud lenni.

2021. jan. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Szerintem ha nincs más ötlet akkor azzal is megtudod menteni a helyzetet, hogy valait mesélsz neki ami akár aznap történt vagy már régen.
2021. jan. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
S mien lenne, ha nem tud annyira korcsolyázni, de elviszem egyet korcsolyázni s gondoltam, hogy "megtanítom jobban korcsolyázni" s lenne az egésznek egy ilyen kissé romantikus hangulata s még így gondoltam, hogy még akkor lesz több közös emlékünk.
2021. jan. 4. 18:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ő is benne van, akkor ez egy nagyon jó ötlet, viszont, ha nem szeret korcsolyázni, akkor ne. Úgyhogy azért kérdezz rá mindenképp. De amúgy ez jó.
2021. jan. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

Elég siralmasnak találom, hogy ez ilyen általános probléma manapság a tinik között. Szinte nincs olyan nap, hogy ne írjanak ki ilyen kérdést. :(


Tegnap is volt egy, hogy a szerelem rendben van, de nincs miről beszélniük...

Hát milyen szerelem az, ahol nem beszélgetnek??? :-O :-O


Tényleg ennyire bekockultak a fiatalok, hogy semmiféle hobbijuk, érdeklődési területük nincs???

2021. jan. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az van, hogy beszélgetünk minden nap, de szerintem nem eleget. Azért van amikor tényleg elég sokat beszélgetünk (bár lehet, hogy ha járunk nincs olyan, hogy túl sokat beszélünk, na mindegy) . Csak ma is kicsit keveset beszélgettünk.
2021. jan. 4. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!