Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy srác a suliban,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác a suliban, csak keveset beszéltünk. Ami miatt azt gondolom hogy talán tetszem neki az az hogy sokszor összenézünk és ha elmegyek mellette mindig engem néz. Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
Elkapta a fejét amikor megláttam hogy engem nez. Mellemet is megnézte többször, de úgy vettem észre hogy próbálja sunyiban csinálni. Volt hogy mondhatni sokáig nézett. És van hogy olyan mintha nem érdekelném, rám se néz stb.
2020. febr. 8. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:
71%
Várj, mindjárt belenézek az üveggömbömbe...
2020. febr. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát ha már beszéltetek is, akkor nem olyan nehéz köszönni egymásnak, illetve kicsit hosszabbakra alakítani azokat a beszélgetéseket.

Ismerkedj meg vele aztán kiderül hogy tetszetek-e egymásnak vagy nem.

2020. febr. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!