Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Keveset foglalkozik velem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keveset foglalkozik velem a barátom?

Figyelt kérdés
Mindíg mikor együtt vagyunk egy idő után előveszi a telefonját és nyomkodja..Inkább Clash Royalozik ahelyett , hogy a barátnőjével foglalkozna. Szerintetek ez gáz? Mit tegyek hogy figyeljen rám?

2017. okt. 8. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
nem fog tetszeni, de az is lehet, hogy rad unt. Sajnos en is igy kezdtem, mondjuk en lany vagyok.
2017. okt. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hmm. Gondolom, te amolyan "díszbarátnő" vagy az életében, akit csak mutogatni szeretne a haverjainak, egyébként vastagon leszarja, hogy mi van veled. Durva vagy sem, de ez így van. Egy kapcsolat nem csak arról szól, hogy gyönyörködök a pipacsokkal teli virágoskertben, azt öntözni is kell. Ő nem öntözi, hanem inkább hagyja, hogy elhervadjanak a virágai. Még kereshetsz mást, aki majd megöntöz, míg nem késő.
2017. okt. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy rám unt volna.. most is nála vagyok , csak elment fürdeni. Ha nem a telefonjaval foglalkozik akkor nagyon figyelmes .
2017. okt. 8. 21:32
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
En eleg sokat jatszok telefonon/gepen, de csak azert, mert nincs jobb dolgom. Ha lenne baratnom, akkor mindenfelekeppen vele toltenem az idot, es nem a telefonnal/geppel :D
2017. okt. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
oda adjam az enyemet? pont most fogok vele szakitani mert egy kis nyapic nyalas hulyegyerek... es engem irital h ilyen tulsagosan torodo vagy nem tom.. csere? 😂😂😂 jo nyilvan nem.. de az enyemet oda adom.. hidd el.. megunnad mar 5 nap utan.. orulj h ilyen a baratod
2017. okt. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Off


Drága ötös.. Eredj a francba! :)

2017. okt. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hatos

+1

2017. okt. 9. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy szánalmas kis pcs a barátod :D Én tuti inkább ölelnélek és mmmmmm XD
2017. okt. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!