Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúknak!!! Ha tudod hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúknak!!! Ha tudod hogy tetszel egy lánynak akkor szoktad őt nézni? Vagy csak akkor ha ő is tetszik nektek?

Figyelt kérdés
2021. jan. 15. 11:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Igenn az utolsónak sajnos igaza van:( gondolom jó érzés, növeli az önbizalmát ezért még élvezi is
2021. jan. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem nem tetszik, minek nézném? Inkább kerülöm a tekintetét, nehogy félreértse.
2021. jan. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom itt konkrétan mi a helyzet, de ti lányok sokszor hiszitek hogy mi tudjuk hogy bejövünk nektek mert szerintetek annyira egyértelmű jeleket küldtök, de nagyon sokan TELJESEN vakok vagyunk a jeleitekre. Komolyan! Hacsak nem a szemébe mondod direktben, nem biztos hogy leesik neki.
2021. jan. 21. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az egyik válaszoló vagyok,hát nálam teljesen biztos hogy tudja,mert konkrétan el lett mondva neki:/
2021. jan. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#14 ha nem te mondod neki, az nem biztos hogy elég. Hiheti azt hogy csak ki akarnak vele szúrni és nem igaz, vagy aki elmondta neked hogy elmondta neki, az is hazudhat ha ki akar szúrni veled. És persze az is lehet hogy tényleg nem jössz be neki, sajnos van ez így.

Én gimis időkből úgy emlékszem hogy mindig azoknak jöttem be akik nekem nem, és azoknak soha akik nekem jöttek be :(

De nyugi, hosszú az élet. Lett azóta 3 hosszútávú kapcsolatom majd egy házasságom meg 2 gyerekem :D

2021. jan. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!