Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15-17éves fiuknak miyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-17éves fiuknak miyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

2019. márc. 2. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Nyilván a fiatalabb husik!
2019. márc. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt hány évesen, milyen okból kérdezed? Mert így csak annyit lehet mondani, hogy teljesen ember függő. Vagy hogy szép arcú, jó alakú de ez is semmi és láttam rá ellenpéldát.
2019. márc. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Ez komoly kérdés? Szerinted egy 15-17 éves FIÚNAK milyen lányok NEM JÖNNEK BE?!

Csak nyílt seb legyen a lábad között, ennyi a lényeg

2019. márc. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Általában fiatalabakkal kezdek, őket könyebb is felszedni. De amúgy a nőies lányok, akik külsőleg nem úgy nézbek ki mint egy kislány.
2019. márc. 3. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%

Még mielőtt valaki belém kötne. Ezek nem minimális kikötések lesznek, hanem inkább ajánlott...

Nekem az életkor így van 14-17 koru lányok, szép arc, ami nekem is tetszik kellő képpen! Hosszúhaj mondjuk ha derékig ér az már nagyon jó. Persze lehet rövidebb is! Kék szem, Barna,Szőkésbarna haj! Lapos has. Nem sovány , hanem átlagos testalkatú csajok! Ehhez társuljon egy formás fenék. És legalább egy b-a mell, illetve a 173+ cm-es lányok szebbek. Úgy mondom ezt , hogy én vagyok csak 179 cm!

17/F

2019. márc. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 15-17 évesen a picit érettebb lányok jöttek be, tehát nem azok a lányok, akiknek arról szól a világ, hogy: ruha, köröm, fodrász, smink, 1000 kép készítés magamról.... :D Nálam a belső volt a legfontosabb, külsőre elég volt ha aranyos volt a lány, meg cuki(bár ez külső?:D), meg ha csinos picit :) (tehát se nem husi se nem sovány, nem baj ha van rajta mit fogni, pl. mell fenék lábon, de azért nagyon nagy pocakja meg husi ne legyen!). Egy átlagos, aranyos lány nekem nagyon bejött. Főleg ha a stílusa egyedi volt. Egyedi alatt nem azt értem, hogy húh, én egy rocker csaj vagyok, fekete bőrcsizma, fekete farmer, stb, jajj de egyedi vagyok... :D 19 éves vagyok, és nem valami túl magas... nekem a 155-165cm magas lányok tetszenek jobban, aranyosabbaknak tartom őket, a magasabb lányok(170-175cm) is tetszetősek, magasabbak, hosszabbak, szebbek lehetnek a lábaik! :D Korra? 15-16 évesen a 15-19 évesekkel ismerkedtem :D Nekem valahogy az idősebb, érettebb nők jönnek be. Legalábbis értelmesebbek, nem pedig kis butus lányok. :) Persze ők is aranyosak tudnak lenni... :D
2019. márc. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 temegen01 válasza:
70%
Ök még kis fiúk ne várj sok mindent csak borotváld meg dobd ki és kB enyi ja persze hosszu haj természeteség nincs smink
2019. márc. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!