Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányoknak, fiúknak tetszik ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak, fiúknak tetszik ha azt mondják hogy komolyak vagytok?

Figyelt kérdés
Illetve komoly lány és komoly férfi összeillik? Ilyenekre Gondolok: Randizás,Szerelem.. &

2018. júl. 31. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Tetszik.

Nem, lány és férfi nem illik össze.

Lány a fiúval

Férfi a nővel.

Jegyezd meg

2018. júl. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy életre.
2018. júl. 31. 09:45
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem dicséret a komoly.

Persze, hogy összeillenek. De úgy, ahogy az első írta :)

2018. júl. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel ilyen komoly srác vagyok. És el sem tudnám képzelni magamat egy csapongó lánnyal, aki bulizik és részegre issza magát. Meg nekem az is fontos szempont, hogy az adott személlyel el tudjak beszélgetni. Egy kapcsolat alapja szerintem. Az ilyen romantikus dolgokat én is szeretem mint randira hívás meg szerelem amiket említesz, vagy virág vétel ilyesmik :) Azt nem tudom ezt kinek tetszik vagy ki mit gondol róla (nem is nagyon érdekel :D) én ilyen vagyok és ilyen lányt is keresek:)

18/F

2018. júl. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!