Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit szoktatok csinálni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szoktatok csinálni ha ignorálnak titeket?

Figyelt kérdés
Beszélgettek este aztán másnap válaszol a srác. Vagy pedig 2-3 órára eltűnik?
2021. jan. 20. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Elhiszed,hogy a fele azt írja majd,hogy sorozatot nézek,megiszok mellé egy kávét,és a másik fele aki álszent majd azt írja ide,hogy foglalkozik az életben a céljaival,csak hogy valami értelmeset írjon?(ami persze nem hiteles)
2021. jan. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadom azt, hogy elaludt/dolga akadt, szóval haladok dolgomra, eszek, zuhanyzok, alszok, ilyesmik (olyan dolgok, amiknél úgyis eltűnnék én is). Ha pedig úgy érzem, hogy őt úgy en bloc nem nagyon érdekli a beszélgetésünk (röviden válaszolgat, folyamatosan lassan), akkor finoman rákérdezek, hogy zavarom-e, ha pedig igazán rossz a helyzet, akkor írok egy "ne haragudj, dolgom akadt, majd beszélünk még, ha szeretnél" mondatot.
2021. jan. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel van hogy én is eltűnök néhány órára szó nélkül/bealszom így nem nagyon érdekel. Folytatom azt amit elkezdtem sorozatnézés vagy esetleg én is lefekszem aludni.


Ha viszont hosszabb ideig ingorál/reggel sem válaszol stb azt egy jelnek véve hagyom is a beszélgetést és nem "zaklatom" úgymond.

2021. jan. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha néha történik csak ilyen, akkor azt gondolom hogy más dolga van épp, nem zaklatom, majd ír ha ráér.

Ha rendszeresen ezt csinálja akkor valószínűleg nem érdeklem, úgyhogy hagyom, én sem töröm magam higy beszélgessünk, nem írok neki többet.

2021. jan. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!