Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha valaki a koronavírus...

Ha valaki a koronavírus miatti iskolabezárások miatt dühöng és válogatott jelzőkkel illeti azokat akik egyénileg ignorálnák ezeket a döntéseket az mit érez? 😂

Figyelt kérdés

Közvetlen környezetemben egy fiatal (egyébként hülye 3,14csa) anyuka vagy fél percig szidta a döntéshozókat, illetve azokat akik ignorálnák a döntést. Szerinte az az idióta, aki egy ilyen miatt képes lenne bezáratni az iskolákat, mert ez csak egy kitalált és felfújt dolog.

És képes felháborodni, ha valaki csendre inti vagy vitába mer szállni vele. Érdemes szerintetek oltani, vagy mit érezhet az ilyen? Jobb hagyni?


Hozzáteszem ugyanezen kisgyerekes anyuka ment be a gyerekek hányós, fosós időszakában dolgozni úgy, hogy reggel még ő is hányt 😂



2020. márc. 11. 20:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
45%
Ha elolvasod a legutóbbi szuper ötleteket, akkor rájössz, hogy igaza van. Tehát úgy kb melyik baromt alálta ki, hogy csak 100 fő alatt lehet rendezvényt tartani, mikor egy tömött buszon többen vannak? Meg nincs első ajtós felszállás... az kb miben is segít? Nem.csak a busz elejét terítjük be vírussal?
2020. márc. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
59%

#1, Azért basszus, mert egy 100 fős rendezvény szórakozás, sport, koncert, bulika, vagy konferencia ami ezesetben totálisan luxus!


Értem?


Buszon viszont munkába jársz, mert ugye te is szeretnét élvezni a karanténban hogy még a polcokon van kaja, van ivóvíz, meg nem szünetelnek a bürokratikus dolgok.


Dolgozni sajnos muszáj lesz így vagy úgy, mert összeomlik minden...


Ezért a tömegközlekedést valamilyen szinten fenn kell tartani, legalább egy ideig.


Eleve szerencsére a tömegközlekedés úgy látszik annyira nem vészes, ha az emberek maszkban utaznak, betegen nem szállnak fel és betartják a távolságot.


Ehhez azonban hordani kéne azokat a kibekú.rt maszkokat amiket felvásároltak egymilliójával. Csak így érne valamit.


...


Tehát szórakozás nuku, mert bulikon, networkingeléskor kapod el... a metrón gubbasztva maszban munkába menet, nem szólva senkihez kicsi eséllyel.


Munka pedig értelmes keretek között marad.

2020. márc. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Teljesen más dologról beszélünk. De örülök, hogy írtál. 😂
2020. márc. 11. 20:22
 4/24 A kérdező kommentje:
Az 1#nek írtam
2020. márc. 11. 20:22
 5/24 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy miért kell a 😂 a kérdés végére?

Ha neked ez ennyire vicces, tedd fel a humor kategóriába a kérdést!

2020. márc. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Csak mondom, ha nekem vírusom van, akkor azt csak korlátozott személyek tudták behozni.


Csak és kizárólag azok a munkatársak, akik kisgyerekesek és szó szerint szarnak más egészségére, ők bejönnek fostosan, hányósan, köhögősen, lázasan.


1. Nem járok tömegbe, meg sehova csak ritkán, viszonylag antiszoc vagyok egy ideje alapvetően is.

2 kaját rendelni szoktam, kisforgalmú boltba járok vásárolni, általában zárás előtt szoktam odaérni 10-15 perccel és kettőnél több vásárló sosem szokott lenni olyankor már.

3. Családom és a barátaim (sajnos) külföldön vagy messze laknak tőlem. Online tartjuk a kapcsolatot.

4. Melóba kocsival járok.


Ma már érzem, hogy nem vagyok jól, szédülök, kapar a torkom.


És, hogy miért tartok ettől? Mert nem jó a tüdőm.

2020. márc. 11. 20:34
 7/24 A kérdező kommentje:
Magyarázat, hogy miért kell bezárni az iskolákat, óvodákat is...
2020. márc. 11. 20:36
 8/24 anonim ***** válasza:
46%

"Csak mondom, ha nekem vírusom van, akkor azt csak korlátozott személyek tudták behozni."

Otthon dolgozol?

"Melóba kocsival járok."

Tankolni, boltba járni nem szoktál?

NEM MÁSOKBAN KELL KERESNI A HIBÁT, ÉS NEM KELL EL BAGATELLIZÁLNI!!!

2020. márc. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Céges tankolás van egy kisforgalmú kúttal szerződés, tankolok lehúzzák a kártyát megyek.

Boltbajárást leírtam.


Neten szoktam rendelni dolgokat, de kizárólag csak ami létszükséglet az élelmiszereken kívül.

2020. márc. 11. 20:45
 10/24 anonim ***** válasza:
50%

Gondolom azért szidta, mert akkor otthon kell maradni a gyerekkel.


Egyébként egy általános iskolában, óvodában HETENTE vannak ilyen vírusok, ennél nagyobb fertő a kórház sem. Ha ott egyis elkapná, aznak a fél iskola, nekik a családtagjai.


Egyébként én meg azt nem értem, hogy eddig ezekre csesztek, 90 %-os hiányzás influenza miatt, hetente nátha, hasmenés-hányás, semmi nem volt. Még csak szaplan sem. De az tragédia, hogy Pistikének otthon maradt a radírja...

2020. márc. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!