Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbeszéltem egy telefont egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbeszéltem egy telefont egy lánnyal, de nem tudom, hogy miről beszéljek vele?

Figyelt kérdés

Beszélgetek egy lánnyal már régebb óta (személyesen még nem találkoztam vele), és mivel kiváncsi a hangomra, mondtam neki, hogy felhívom. Viszont alapból nehezen megy a beszélgetés vele, elvagyunk, csak sokszor nem tudom, hogy mit írjak vissza, ezért órákig nem válaszolok. Attól félek, hogy nagyon kellemetlen lenne, és nem tudok vele miről beszélni..


Ilyenkor mi a teendő? Eddig sokat beszéltünk suliról, háziállatokról ilyenek



2021. jan. 24. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Hát na látod, ezért nem kell olyanba belemenni amit nem akarsz/tudsz...

Egyébként akármiről

2021. jan. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szivessa3 ***** válasza:
100%
Kezdj el vele alapvető dolgokról beszélni, aztán lehet ő is ráterel valamilyen témára, vagy te találj valami közös témát és arról beszélgessetek. Ha az első pár percen sikeresen túl leszel, a többi már simán fog menni, ha nem görcsölsz és magadat adod.
2021. jan. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%

hát ge*i megint olyan kérdés mintha én írtam volna ki xD

Semmit, én sem szeretek telefonálni.

2021. jan. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Dicserd meg a karcsu testet
2021. jan. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy kicsit csunya😂😂
2021. jan. 24. 18:00
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
júj haver
2021. jan. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, szerintem hagyd ezt a lányt. Nincs miről beszélnetek, nem tartod szépnek. Szegény, ne higgye azt, hogy bármit is akarsz tőle. Inkább csak mondd meg neki még most, az elején, hogy bocsi, de nem nagyon érzed azt, hogy hosszabb távon jól el tudnátok lenni, és kész. Mivel az alapján amit írtál, szerintem ez az egész felejtős. nem hogy a kapcsolat, de még a barátság része is.
2021. jan. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!