Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megbeszéltem a barátommal,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbeszéltem a barátommal, hogy holnap hazakísér suli után. De rohadtul izgulok. Miről beszéljek? És ha kínos csönd lesz akkor hogy törjem meg?

Figyelt kérdés
2016. szept. 21. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
őőő akkor ti most jártok, és felmerülhet a kínos csend?:D Hogy jöttetek össze?:D Egyébként viselkedj lazán, és beszélj akármiről ami az eszedbe jut, lányoknak rengeteg ilyenjük szokott lenni:D Mindenesetre általában egy fiúnak kell eleinte fenntartani egy beszélgetést, de azért nem hátrány ha megszólalsz néha, szólj hozzá az adott témához amiről beszél, mondd el a véleményedet..:D
2016. szept. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ovi óta ismerem, és skype-n jöttünk össze egy hete.

Ja és 14 vagyok.

2016. szept. 21. 18:48
 3/8 anonim ***** válasza:
hát akkor meg hol a probléma?:D Nem értem ha ovi óta ismered, akkor tudnotok kéne egymásról mindent, és pont ezért azt is tudnotok kéne, hogy hogyan tudjátok egymást elszórakoztatni:D Nem értem így a dolgot:D
2016. szept. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha beállna a kínos csend (amit amúgy kétlek) akkor dobj be bármilyen hülyeséget :D Én sose mentem suliból egyedül haza, valamilyen barátom mindig elkísért, és volt, hogy jött velük valaki ugyanazon az úton (az unokatestvérük, testvérük, barátjuk) és akkor mivel nem ismertem a barátom ismerősét, nem tudtam miről beszélni vele, hogy mit szeret, de parasztságnak tartottam volna, hogy őt kizárom a beszélgetésből, és mivel a haverom barátja, vagy ismerőse volt, ő sem akarta, hogy mi ott röhögünk mellette, de hozzá sem szólnánk, így beállt egy nagyon kínos csend, de csak rövid időre, mert már annyira feszengtem, hogy minden szarság eszembe jutott, aztán egyszer csak amikor elhaladt mellettünk egy világossárga apró autó, elkiáltottam magam, hogy ni, ott egy kerekes nudli. Ez annyira értelmetlen volt, hogy mindenkiből kitört a röhögés, és onnantól már nem volt annyira kínos az út többi része :DD
2016. szept. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kerekes nudli:DD
2016. szept. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha már jártok, akkor miért kötelező beszélgetni? Ha együtt vagytok, és együtt mentek haza, akkor fogjátok egymás kezét, és örüljetek, hogy együtt vagytok.


Ha valami eszetekbe jut, akkor beszélgessetek, de ez miért elvárás? Első randin elvárás, mert akkor kell megismerni egymást annyira, hogy eldöntsétek, legyen-e folytatás.


Szerintem nagyon jó dolog együtt sétálni azzal, akit szeretünk, és a jelenlét sokkal fontosabb a hülyeségekről beszélgetésnél. És abban is biztos vagyok, hogyha nem görcsöltök rá, akkor úgyis akad téma.

2016. szept. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Amugy most cseteltünk.

És azt kérdezte, hogy: Ugye a nővéred nem lesz ott?

Ez most azt jelenti, hogy valamit akar, vagy csak nem birja a nővérem??

2016. szept. 21. 20:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azt jelenti, hogy szívesebben sétálna veled kettesben :)
2016. szept. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!