Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy nem engedi,...

Normális, hogy nem engedi, hogy körmöst váltsak? Hogy beszéljek vele?

Figyelt kérdés

1 éve csináltatom meg 2 hetente a körmömet, anya egyik ismerősénél/barátnőjénél. Viszont szinte sosem olyanra csinálja, amilyenre szeretném (pedig viszek mindig képet, pl. most is mondtam, hogy valami szolidat szeretnék, mert megyek ballagásra, erre kifestette mindet másmilyenre, neonos színekkel...), mondtam, hogy rövidek akarok, mert zavar a hosszú, de folyton meghagyja.

Ráadásul drágán dolgozik (4500 ft 2 hetente), nem is túl gyors (legalább 2 órát mindig ott vagyok) és fáj, amikor csinálja a körmömet.

1 hónapja elmentem az egyik barátnőm körmöséhez (fiatal, egyetemista lány), mert nem ért rá az, aki nekem szokta és baromi jó lett a körmöm, olyan lett, amilyet akartam és nem is volt drága. Átszeretnék hozzá menni, de anya tegnap összeveszett velem ezen, mert szerinte folyton variálok, miért nem jó ez a körmös, nem igaz, hogy nem tudom békén hagyni...


De most miért kell velem ezen összeveszni?

Ez nem éri meg nekünk, szinte sosem olyan, amilyet akarok és drága is.


Mondtam, hogy akkor ne kérjen időpontot, majd felhívom én a lányt, erre közölte, hogy meg ne próbáljam, mert akkor semmilyen körmöshöz nem fogok menni.



2014. jún. 12. 17:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
13%
...és az osztályfőnököd mit szól hozzá?
2014. jún. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Semmit.

Mit szólna? Nem az ő pénzén csináltatom.

2014. jún. 12. 17:36
 3/28 anonim ***** válasza:
58%
Elmész dolgozni a nyáron és abból kifizeted a másik csajt...ilyen egyszerű. Ha vmit akarok akkor megkeresem rá a pénzt.
2014. jún. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

De itt most nem a pénz a baj, nem kell elmennem dolgozni.

A másik lány ráadásul olcsóbban is dolgozik, mint a mostani körmösöm.

2014. jún. 12. 17:40
 5/28 anonim ***** válasza:
48%
Borzasztoan irigylem a problemadat.. .
2014. jún. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
76%
Oké, de ha anyud nem ad pénzt másikra akk vhogy meg kell oldanod ezt a fene nagy problémát.
2014. jún. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Hidd el, hogy nem ez a legnagyobb problémám.

De ha azon nem tudnátok segíteni, akkor minek írjam le?

A kérdésre válaszolj legközelebb légyszi, köszönöm.

2014. jún. 12. 17:42
 8/28 Őszödi Ferenc ***** válasza:
28%
Oszt műkörömmel hogy mosogatsz?
2014. jún. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Ez miért számít most?
2014. jún. 12. 17:44
 10/28 zabmester ***** válasza:
89%
Gondolom anyukád nem szeretné, ha a barátnője megsértődne. Ezzel sajnos nem tudsz mit csinálni, maximum tényleg azt, hogy a saját pénzedből intézed a körmöst, és akkor mehetsz ahhoz, akihez te szeretnél.
2014. jún. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!