Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy chatelek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy chatelek egy fiúval, de néha több napra eltűnik?

Figyelt kérdés
Megbeszéltünk egy találkozót is, ha lejár a vírus.

2021. jan. 25. 19:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szórakozik azért xD
2021. jan. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak te vagy nála képben, hanem más lányok is.
2021. jan. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Van neki más, más tetszik neki. Naponta 100 ilyen kérdés van. Aki ghostingol, azt nem szabad visszafogadni. Ennyi.
2021. jan. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez velem is előfordul de nem pár napra, mondjuk 1-1,5 napra max.


Van hogy nincs kedvem beszélgetni, vagy pont azzal az emberrel nincs. Valami van a témával ami baj/zavar. Ritkább esetben nem tudok mit írni rá, vagy új témát felhozni. Elfoglalt vagyok, nincs netem, de erre kevés az esély hogy ez az oka. Nem tudom a választ, ha olyat kérdez.


Nálam ezek szoktak előfordulni.


De ha zavar ( hogyne zavarna) kérdezz rá. Megfogalmazod ahogy neked jó és elküldöd. Csak ő tudja miért tűnik el.

2021. jan. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy sok mas dolga van, vagy szimplan nem gyakran jar fel beszelgetni, de ahogy az elso irta lehet, hogy csak szorakozik, ki tudja. Ha zavar, kerdezd meg tole.

Amugy hivasban beszelgetni sokkal jobb, szemelyesebb is, vesd fel neki, ha ennyire beszelgetnel vele. :D

Ja es hany eves vagy Te, es hany eves a fiu?

2021. jan. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
17 évesek vagyunk
2021. jan. 25. 20:28
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha nincs állandóan jelen, akkor nem sokat jelentesz neki szerintem. Ha érdekelnéd, akkor nem tűnne el napokra.
2021. jan. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

5-os vagyok. Egyet kell ertenem a tobbiekkel, valoszinuleg nem akar tobbet, vagy csak szorakozik veled. (Szerintem) ha a srac akarna toled valamit mindig, amikor csak tudna keresne a lehetoseget, hogy beszeljetek, csinaljatok valamit egyutt.

De a legegyszerubb tenyleg, ha rakerdezel, es ha tenyleg csak szorakozik, legalabb nem ragod rajta magad tobbet.

2021. jan. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
100%
Szerintem csak szimplán nem akar nyomulós lenni, és nem írogat neked minden nap.
2021. jan. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Kifogyott a témákból és várja az áttörést előben. Vess fel te témákat és válaszolni fog.
2021. jan. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!