Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbízható ez a srác? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbízható ez a srác? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit csináljak, soha nem volt ilyen és nagyon hülyén érzem magam, még egy kis büntudatom is van.

Itt raktam fel egy kérdést az elsőt mert nem gyakorizom és privátban válaszolt egy srác. A kérdés kicsitt intim meg nem is tudom tálán perverz is de nem tudtam kit megkérdezni erről. Elkesztünk írni (egy idő után snapchatra tértünk) de ő fojton perverzkedett és nem akart más témára térni. Képet is küldött az izéjéről és kért tőlem is izgató képet. Ha írtam, hogy nem akarok küldeni meg ilyenekről beszélni akkor megharagudott. Kérte, hogy segítsek neki kiverni mert rám veri. Tudom, hogy nagy hiba volt és kérlek ne szídjatok de perverzkedtem vele a kedvéért és...aj igen küldtem képet is mert úgy gondoltam, hogy úgysem ismer. Ez olyan eszetlen dolog tudom. Viszont mikor nem kanos akkor nagyon rendes és kedves csak akkor 10 óránként válaszol és nem érdeklem olyankor. A barátnőm is rá írt és gondolkozás nélkül küldött képet annak ellenére, hogy azt mondta másnak senkinek nem küld mert nem mer.

Csak egy eszköz vagyok neki akivel bármikor perverzkedhet és máskor meg szar le? Hagynom kéne?

Bocs ha hosszú lett és a helyesírásom sem a legjobb.



#megbízható #chatelés #Perverz srác
2020. júl. 13. 11:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és 19 éves vagyok ő is ennyi idős mint én. Attól nem félek, hogy le akarna fektetni mert külön országban élünk ezért nem is találom ezt az egészet veszélyesnek. Nem tudja, hogy nézek ki mert nem küldtem képet az arcomról és ő sem.
2020. júl. 13. 11:58
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd őt. Csak le akar fektetni téged. Ha pedig snapchaten küldtél képet, akkor az eltűnik neki.
2020. júl. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kihasznál


Csak a lenti dologja érdekli, nem te, bocsi:(

2020. júl. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ennél világosabb nem is lehetne a helyzet: maximum kalandra kellesz neki. De tényleg, még csak nem is próbál meg úgy tenni a srác, mintha ennél jobban érdekelnéd. Hogy hogy nem jöttél rá?
2020. júl. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A kaland lehetetlen mert külön országokban élünk és már mondott aranyos dolgokat is meg mikor beteg voltam is kérdezte, hogy hogy vagyok meg írt olyant is, hogy jó barát vagyok és normális dolgokról is beszélünk de nem sokat mert a farkára tér. Rá jöttem persze, főleg miután a barátnőmnek is küldött képet és általam(!!!) Kért róla képet. Meg üzenget neki stb. De gondoltam, hogy lehet én látom rosszul de sajnos igazatok van :(
2020. júl. 13. 13:25
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem kedvelem úgy csak azt hittem barátok vagyunk és rosszul esik amit csinál.
2020. júl. 13. 13:26
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"mikor nem kanos akkor nagyon rendes és kedves csak akkor 10 óránként válaszol és nem érdeklem olyankor"

Ebből nekem úgy jött le, hogy mikor nem kanos, alig beszélgettek.

2020. júl. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kihasznál.. Elég naiv vagy 19 évesen, ha nem látod. Ne foglalkozz vele mert többet érdemelsz.
2020. júl. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!