Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Közel fél éve chatelek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel fél éve chatelek egy sráccal de már nem akarom tovább folytatni hogyan szakítsak vele?

Figyelt kérdés
A fiú egyetemista, okos, tisztelettudó, de mégsem az esetem. Hogyan mondjam meg neki hogy nem akarok vele találkozgatni. Lehetőleg olyan módazer módszer kell hogy a barátságunk megmaradjon.

2017. márc. 5. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy ezt elmondod neki.Egyetemista, csak meg fogja érteni.Írd le neki, hogy mit szeretnél!Tessék kommunikálni!Hány éves vagy am?

F

2017. márc. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen, egyenesen. Nem kell kertelni.
2017. márc. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
megrendezed a halálodat, küldesz róla anyagot a srácnak, majd a gyászoló húgként előadva magad folytatod vele a beszélgetést. Ha meg kérdezi van barátod és hamvasztás volt.
2017. márc. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szép finoman megírod neki. Egyszerűen hangzik és az is
2017. márc. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ismerős eset. Csak az enyém úgy végződött, hogy utána beszélgetni sem akart velem. Aztán valahogy sikerült szóra bírnom, de 1-2 hónap után se kép se hang. Igazából nem nagyon hatott meg, amikor másodjára mondta, hogy nem akar beszélgetni már. Amióta nem beszélünk sokkal boldogabb lettem és felszabadultabb.

Nem elrettentéskép írtam ezt le, hanem csak amiatt, hogy tudd ilyen reakció is lehetséges.

De ha szépen közlöd vele, hogy 'bocsi, de én csak dumálni szeretnék veled, mert barátként tekintek rád' akkor az szerintem nem fogja nagyon megbántani. :)

2017. márc. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sikerült megoldanod??
2017. márc. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. márc. 9. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!