Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóval elég érdekesen érzem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval elég érdekesen érzem magam, mivel az osztályomban kb már mindenkinek van barátja/barátnője sőt sokan hónaponta váltogatnak.. nekem egyszer se volt senkim és elég gázul érzem magam emiatt.. Valamit rosszul csinálok? 16/F

Figyelt kérdés
2021. jan. 26. 21:42
 1/8 anonim válasza:
69%
Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák
2021. jan. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
47%
Aszexualis leszel az sem tartozik senki masra ha nem akkor meg legy boldog
2021. jan. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elsőnek: nagyon gondolkodtam hova tegyem a kérdést, ha az emeberek kategóiába tettem volna akkor az lett volna a baj.. :)
2021. jan. 26. 21:59
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ezek közül mennyi a szerelem? És mennyien vannak együtt csak a szexért vagy csak unaloműzésből? Döntsd el, neked mi kell. Ha kell a szex és majdnem mindegy kivel, akkor állj be a sorba, ha szerelemből szeretnéd, akkor az garantáltan nem holnap fog összejönni, ahogy garantáltan a többiek se szerelemből vannak ennyien párban. Még azt se garantálja semmi, hogy 10 év múlva összejön. Nekem nem kellett az egész szerelem nélkül, de 29 éves koromig nem is jött össze. Volt előbb is partnerem, de már jóval 20 felett, de semmi értelme nem volt, nem szerettem. Viszont én nő vagyok.
2021. jan. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tini párkapcsolatok a helyes kategória.


Neked is azért kell a barát/barátnő, amiért az osztálytársaid többségének kell ill. van: Hogy mutogathassa, hogy neki már van!

2021. jan. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
83%
És azért nem fogod gázul érezni magad, hogy ha csak azért lesz valakid, hogy ezzel dicsekdhess? Ettől többnek fogod érezni magad?
2021. jan. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
51%
80 evnyi magany var rad
2021. jan. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
szerintem ezzel nincs semmi baj, talán nem tartozol azok közé az emberek közé, akik érzelemmentes kapcsolatokat tartanak fent csak azért, hogy legyen valaki... persze nagyon jól tudom, hogy nem minden alkalommal erről van szó, de sok alkalommal igen, akár csak az egyik fél részéről
2021. jan. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!