Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néztek a régi osztályomb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néztek a régi osztályomból és évfolyamból sokan ku**ának? Mit tegyek azért hogy a gimnáziumban ne nézzenek annak?

Figyelt kérdés

Előre szólok hogy alaptalan ez az elnevezés. Nem sminkelem magam, nem vagyok beképzelt, bunkó sem. Barátom sem volt még (pedig már lehetett volna rá alkalmam, de még korainak gondoltam) sok barátom sincs, csak 2-3 de azok igazi barátok. Még is azt hallom vissza hogy mekkora k**va vagyok. Mit tegyek hogy a gimnáziumban ne mondjanak ilyeneket a hátam mögött rólam?

14L



2017. aug. 27. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet te ugy látod, ahogy leirtad, de a többiek máshogy. Talán tölük kérdezd meg, ne itt ahol nem látunk és nem ismerünk...
2017. aug. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez ellen nem tehetsz, az ember ilyen , mindig talál valamit amivel a másikat sértegetheti mindenféle indok nélkül, én azt mondom ha valaki beszól neked akkor szólj vissza, éreztesd vele hogy veled ne bas*akodjanak vagy megbas*od őket szárazon, így nem vagyok benne hogy 0 redukálod a bántó megjegyzések számát de biztosan csökkeni fognak.

18f

2017. aug. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Valami oka csak volt! Talán az öltözködésed, vagy a fiúkkal való viselkedésed stb. Erre ismeretlenül elég nehéz válaszolni.
2017. aug. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mindig mindenkivel kedves voltam! Azokkal is, akik velem nem voltak azok. Az öltözködésem egy külön dolog. Nálam sokkal több lány öltözött extrémebbül. Semmi kihívó nem volt az öltözködésemben.
2017. aug. 27. 22:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Mintha csak engem írtál volna le. Velem is pont ugyanez volt a helyzet. Az általános sulimban mivel jól éreztem magam akár fiúk akár lányok társaságában és mondhatni elég népszerű voltam egyből ku**ának lettem titulálva. Ez ellen nem tudsz mit tenni, embere válogatja. Ha olyan szerencséd lesz mint nekem volt, gimiben kapsz egy jó kis osztályt ahol vagy egy másik csajt ku**áznak le, vagy egyáltalán nem lesznek ilyesmi előítéletek. :) 16L
2017. aug. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért érdekel mások véleménye?
2017. aug. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Az öltözködésem egy külön dolog. Nálam sokkal több lány öltözött extrémebbül."

Ez azért elég gyanús mondat. :)

Szóval nem azt mondod, nem öltözöl extrémen, hanem hogy mások nálad is extrémebben öltöznek.

Itt van a válasz, ezért hívtak téged annak, mert úgy öltözöl.

2017. aug. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az is ott van hogy nem öltöztem kihivóan. Semmim nem raktam ki soha. Egyébként akik úgy öltöztek, róluk nem mondtak ilyeneket.
2017. aug. 28. 00:00
 9/10 anonim válasza:
Lehet, azért mert szép vagy és irigyek :D
2017. aug. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Biztos csak irigyek mert szebb vagy náluk :D rájuk kell hagyni...iligy kutyák
2017. szept. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!