Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez igaz?

Figyelt kérdés

Igaz, hogy tetszik Nektek, ha egy fiú pattanásos? Természetesen nem arra a nagyon durvára kell gondolni.


Kort is írjatok. Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. febr. 2. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ezt honnan veszed. A pattanás a serdüléssel jár együtt mert több a hormon és bla bla bla.. Bőrhiba attól még, hiába természetes és majdnem mindenkinek van. Befolyásolni nem befolyásol, szóval se negatívabb, se pozitívabb kép nem lesz alkotva egy srácról csak mert pattanásos. Egyszerűen csak az és kész.
2021. febr. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2021. febr. 2. 08:58
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
elsőnek igaza van
2021. febr. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem arra gondolt a kérdező, hogy pár lány szereti kinyomkodni. Nekem semleges.
2021. febr. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tetszik, de nem is kizáró ok. Semleges, mert természetes dolog, na meg persze nem is maradandó állapot. Senkinek sem tökéletes a bőre, nekem is van bőven pattanásom, inkább akkor lennék ideges, ha a barátomnak egy se lenne, és irigykedhetnék. :D

16

2021. febr. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
A lányok csak azért szeretik mert van gusztusok ki nyomkodni...😅 mondjuk nekem nincs és én 20 vagyok🙃
2021. febr. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszik, de mivel ternészetes dolog, a kanaszkor velejárója, nem is zavar.
2021. febr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szia!

Erre azt tudom mondani, hogy minden fiúnak van pattanása úgy mint nekünk lányoknak. És ha valakit igazán szeretsz minél inkább számít a belső mint a külső! Engem nem nagyon zavar az hogyha egy fiú patis mert a belső jobban számít!!

2021. febr. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én fiúként valamilyen szinten kedvelem ha egy lánynak van pattanása, nem azért mert emiatt kevesebbnek nézném csak egyszerűen egy közös pontnak gondolom, hogy nem tudunk megszabadulni tőlük :D Persze idővel majd úgyis eltűnnek (serdülő kor velejárója.)
2021. febr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!