Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adja neki ajánd€kot Valentin-n...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adja neki ajánd€kot Valentin-napra?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyok együtt a barátommal és tavaj abban egyeztünk meg, hogy nem Valentin-napozunk, viszont idén valószínűpeg fogok kapni tőle ajándékot. És így nem tudom hogy nekem is kéne-e neki adni valamit. Mert ugye az alap kompozíció, hogy nem ajándékozunk így nem bunkóság ha nem adok neki semmit, mert elvileg nem is tudom hogy meg akar lepni, így nem hiszem hogy elvárja a viszonzást.

És ha én is adok neki valamit akkor muszáj valami romantikusat? Mert én nem vagyok az a nyálas, szívecskés, kiskutyás, kismacis, giccses ajándékos típus. Jó hogyha olyasmit adok amit mondjuk a szülinapjára adnék, vagy muszáj valami valentin naposat?

Amúgy ha számít, akkor én 16 éves vagyok, a barátom pedig 17.



2021. febr. 6. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak vegyél egy tábla csokit, vagy bonbont.
2021. febr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
egy tábla csoki megteszi szerintem is . Nem kell túlgondolni.
2021. febr. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én vagy csokit szoktam, vagy sütni neki. És ennyiben ki is múlt.
2021. febr. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Süss neki szerintem egy sütit! Annak tuti örülni fog
2021. febr. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!