Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy beszéltem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy beszéltem már jó ideje egy lánnyal minden nap (több hónapja már), jókat beszélgettünk, többször találkoztunk, valentin napra vettem neki egy kis apróságot, de most hirtelen eltűnt?

Figyelt kérdés
Még keresett is múlt héten üzenetben, de utána is csak jóval később reagált rá, majd egyszer csak nem írt vissza egy tök átlagos dologra már. Rákerdeztem, hogy miért nem válaszol nekem, de még csak meg se nézte már. Ennek már egy hete, és semmi válasz. Pedig nagyon sokszor ő akart találkozni velem, kölcsönös volt a vonzalom. De egyszerűen én ezt nem tudom felfogni, hogy csak így eltűnt, mint a kámfor. Szerintetek?

2020. márc. 8. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Megcsókoltad már?
2020. márc. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez van, ez így ez így mi? ez jó, oké
2020. márc. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos van ilyen :/ én a helyedben hagynám. Ilyenkor általában jött jobb, vagy épp nem meri megmondani a frankót.
2020. márc. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!