Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srácnak nincs képe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srácnak nincs képe kirakva magáról csak kocsikról és viccekről az azt jelenti hogy nem elégedett a kinézetével?

Figyelt kérdés
2021. febr. 17. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
vagy telibe szarja az ilyesmit:c
2021. febr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy azzal nincs megelégedve, ahogyan a képeken kinéz.
2021. febr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De lehet nem akarja hogy a háttérhatalom lenyomozza
2021. febr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs most profilképem face-n. Instán van kint magamról is kép facen meg csak a borítóképem a kocsim és ennyi. Meg vagyok elégedve a külsőmmel semmi bajom nincs magammal csak nincs jó képem most magamról és ezért nincs profilképem, majd ha ráveszem magam hogy csináljak egy normális képet lesz :D

Egyébként amit a 2-es írt az is jó válasz lehet rá, vannak nem túl helyes srácok is akik tök jó képet csinálnak magukról ,rólam meg nem sok jó szokott sikerülni pedig az irl kinézetemmel meg vagyok elégedve ha tükörbe nézek :D

18/F

2021. febr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is meg vagyok elégedve a kinézetemmel,de nincs kép kirakva rólam sehol. Szimplán csak úgy vagyok vele,hogy minek? Aki ismer,az tudja,hogy hogy nézek ki, aki meg nem,azt meg nem is érdekli.


Persze nyilván van olyan,aki azért nem tesz ki magáról képet,mert nem elégedett önmagával.

2021. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, h qrvára nem érdekli a média.
2021. febr. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Inkább, hogy intelligens és nem a közösségi oldalon tölti az egész napját.
2021. febr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!