Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ha visszautasítotok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha visszautasítotok egy srácot a kinézete miatt, és ő elkezd foglalkozni a kinézetével, tényleg szebbé teszi magát, akkor adnátok neki még egy esélyt?

Figyelt kérdés

Tegyük fel ha amúgy nem volt a személyiségével semmi baj / jóban voltatok.


ui: ha ráértek légyszi okot is írjatok.



2017. nov. 7. 17:08
 1/5 Lililili16 ***** válasza:
72%
Én adnék neki esélyt persze, mert igazából az a fontos hogy jól ellegyetek egymással a külső az csak másodlagos, csak nem tudom ő nem lépett e még tovább. Egyébként nekem is volt már hogy valakit külső miatt utasitottam el később már bántam.
2017. nov. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan irányba változik, hogy megtetszik miatta, akkor persze :) De ne más miatt változz meg!
2017. nov. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem butaság más miatt megváltozni. Ha már változtatni szeretnél magadon, akkor azt magadért, a saját érdekedben tedd. De hogy válaszoljak is a kérdésedre, nem valószínű. Nálam a külső csak második helyen áll, és ha a személyiséged annyira nem fogott meg, hogy az kihatással van arra, hogy mondjuk nem vagy külsőleg az esetem, akkor nem sok értelmét látnám második esélynek. Kicsit bonyolultul fogalmaztam ezt meg, de remélem érted.
2017. nov. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan pasi vagyok, de leírom a véleményem.

Ha egy lány elutasítana a külsőm miatt, akkor sem kezdenék miatta hirtelen változtatásokba.

Csakis magam miatt tennék.

Plusz nem lenne második próbálkozás, mert ne már, hogy azért kelljek valakinek, mert változtattam magamon.

Ha egy ilyen lánnyal kezdesz, és elsőre nem érdekelnéd, de majd "szépen, kigyúrva" igen, gondolj már bele, miért lenne veled?

Nem azért, aki te vagy, hanem azért, mert a kedvére formáltad magad!

2017. nov. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kicsit félreértett mindenki engem, a változást nem úgy értem hogy a stílusom változtatom meg,hanem hogy nem félévente vágatom a hajam/lefogyok/figyelek kicsit arra hogy hogyan nézek ki a ruháimban.(bár igazából ezekkel se törődök túl sokat) Amúgy a lányon már túltettem magam, nem akarok már vele együtt lenni(nincs vele bajom, de az hogy neki nincs egy kapcsolathoz kedve elvitte az enyémet is szerencsére) csak úgy eszembe jutott ez a téma.
2017. nov. 7. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!