Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, hogy egy 14 éves fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy egy 14 éves fiú tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Pár napja lett csak 14 mellesleg, és én 16 vagyok. :))

Tudom, hogy még nagyon gyerek de tetszik nekem.

(És tudom, hogy én sem vagyok még felnōtt de azért van korkülönbség)


2021. febr. 20. 10:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
2 év, talán nem a világvége.
2021. febr. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem gáz. Ebben az életszakaszban egy 14 és egy 16 éves között baromi nagy különbség lehet.
2021. febr. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem gáz, ez nem korhatáros dolog. Az én párom 4 évvel fiatalabb, jól megvagyunk.
2021. febr. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Hát... Alapvetően 2 év nem sok egyik fél javára sem, de egy 14 éves fiú még ilyenkor általában nagyon éretlen, míg egy 16 éves lány sokkal érettebben gondolkodik. De ha véletlenül a fiú érettebb a koránál vagy csak te vagy éretlenebb egy átlag 16 éves lánynál, akkor végülis miért ne? De arra fel kell készülnöd, hogy lehet még fognak szólni.
2021. febr. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
83%
Ha a 14 éves srác 16-17nek néz ki engem nem zavarna, sőt ha kedves jófej és megfogott benne valami boztos nem vetném el a kora végett
2021. febr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%
Igen, gáz.
2021. febr. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Érdekes, hogy sokan azt mondják, hogy gáz, sokaknak a 16 éves fiú - 14 éves lány felállással tuti nem lenne problémájuk, de evvel persze igen. Amúgy szerintem ez nem olyan nagy korkülönbség. Annyi, hogy amit a 4-es válaszoló írt, sok olyan korú fiú nagyon éretlen még. Sőt, nem csak 14 évesen, hanem később is, mondjuk 16 évesen. De pl. nekem is az unokatestvérem 13 éves, és nagyon éretlen, olyan, mint egy kisgyerek. Oké, nyilván még nagyon fiatal, de a lényeg az, hogy a fiúk később komolyodnak csak meg. De így magával a ténnyel, hogy ő 14, te 16, szerintem az így nem annyira vészes. Mondjuk csak most olvastam el újra a kérdést, és csak most látom, hogy csak néhány napja lett 14... Hát figyelj, ha elég érett, és ilyen értelemben okés, akkor most na, szerintem nem annyira gáz.
2021. febr. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%
Ismertem egy férfit, kb 19 lehetett, mikor a barátnője általános iskolából(!) ballagott. Na hát az eléggé furcsa, volt, de ennek már nagyon sok éve, azóta is együt vannak, talán jegyesek is ha jól tudom azóta.
2021. febr. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

A barátom is csak nyáron lesz 15, én 16 éves vagyok:))

Minket nem zavar, amúgy nem látszik hogy idősebb lennék külsőre/belsőre sem. Lehet hogy egy érettebb lánynak nem működne de én kicsit se vagyok az:D

2021. febr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 October15 ***** válasza:
55%
Nekem 1. bnőm és köztem 2,5 év volt anno mikor 14 voltam szóval ez is belefér. Wáh amikor egy 16 éves lány mondja valakire, hogy nagyon gyerek... :D Öreg vagyok B+. XD
2021. febr. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!