Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » T1 mit gondoltok arról hogyha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

T1 mit gondoltok arról hogyha nem olyan lányokkal jönnék össze akikkel egy iskolába járok hanem olyanokkal akikkel csak egy koliba járok? (Kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

Nem sokára itt a középsuli és arra gondoltam hogy még 11. és 12. ben is rossz ötlet nem hogy 9.ben osztálytársakkal összejönni mert ha szakítás a vége akkor gyönyörködhetsz egy darabig az exedben.

Még arra lennék kiváncsi hogy valaki hajlandó e arra hogy ne osztály/iskolatársal jöjjön össze ha nem egy olyqn szemmélyel akivel kevessebbet látnák egymást (persze ez nem távkapcsolat) csak mondjuk suli után tudna leghamarabb találkozni és mennyire hatna ki a kapcsolatra hogy ha az osztályában egy fiu rá startolna stb.

A válaszokat előre is köszönöm.

(Természetesen elmultam 16 éves ahogy azt az oldal megkívánja.)

17/f



2021. febr. 20. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

Házi nyúlra nem lövünk.

De ha mégis akkor a kevésbbé pozitív végkimenetelt is tudni kell helyesen kezelni.

2021. febr. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne hajlandó valaki másik sulissal járni? Nem gond szerintem ha nem látjátok egymást 0-24-ben kibírtok egy ki időt külön, elég ha suli után találkoztok. Nekem is másik suliba jár a barátom és tök jól működik. Tudunk találkozni délután meg hétvégente, mert alapból nem lakunk messze. (20-25 perc setéta)
2021. febr. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2021. febr. 21. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!