Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Gyászolok és nagyon lassan...

Jolan82 kérdése:

Gyászolok és nagyon lassan megy, nem akar elmúlni. Szeretném kibeszélni magamból, esetleg kapcsolatba kerülni olyanokkal, akik szintén átélték a mély gyászt. Tudtok ilyen oldalról?

Figyelt kérdés

2021. jan. 7. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
2021. jan. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. jan. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2021. jan. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Insta: leleksegely
2021. jan. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha még egy esztendőn belül volt az elhalálozás, akkor TELJESEN TERMÉSZETES a mély fájdalom!


Szabad érdeklődni, hogy mennyire közeli hozzátartozót vesztettél el? Jolan82 a nicneved - tehát a keresztneved Jolán és 1982.-ben születtél?


Ui: én az Édesanyámat veszítettem el - most már tavalyelőtti év - augusztusában. (De az "elmenetelének" körülményei FELFOGHATATLANUL FÁJNAK!!!)


Üdv:

46,5/N

2021. jan. 9. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azt sietnék hozzátenni, hogy én már igyekszem "túllendülni" kicsit rajta - hát nem igazán megy olyan könnyen.


Nem ígérem, hogy BIZTOSAN SZEMÉLYESEN tudlak végigkísérni ezen a folyamaton - legjobb barátnőmet vigasztaltam az adventi időszakban és igencsak SÚLYOSAN MEGTERHELŐ volt hallgatni a szívet tépő sírásrohamát. (Halálfélelme volt, Neki sem él már az Édesanyja - régebben távozott, mint az enyém.)


Ui: gondolom, hogy a koronavírus világjárvány következtében történhetett ez a megrázkódtatás Veled. Őszinte Részvétemet kívánom és azt, hogy mihamarabb találd meg újra valahogyan a Lelki Békédet a világban!

2021. jan. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha tudsz hangszeren játszani, vagy énekelni - esetleg jól kisírni magad - akkor az már egy terápia!


Akár még gyászoló Felnőtt Férfiaknak is adnék tanácsot - PRIVÁTBAN ELÉG NEHEZEN, MERT SOK A TROLL(!) - de személyes találkozóra is csak az ismeretségi köreim egyikével lennék hajlandó elmenni. Egyedül nem!


Remélem, azért tudtam egy icipicikét könnyíteni a terheden. Őszintén kívánom, hogy legyen szerencséd a lelkisegély telefonvonalak valamelyikével!

2021. jan. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Jelenések könyve 21:4."És letöröl szemükről minden könnyet és nem lesz többé halál sem kesergés sem kiáltás sem fájdalom nem lesz többé....
2021. jan. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 angyus.adel válasza:

Létezik egy magyar fórum oldal már, ahol ezeket ki lehet beszélni. Ahogy nézem tavaly indult, de szerintem jó alternatíva azoknak, akik nem akarnak vagy nem tudnak most a vírus miatt gyászfeldolgozó csoportokba járni.


[link]

2021. jan. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!