Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
A volt barátom rám írt. Soha nem voltunk haragban, baráti viszony maradt közöttünk. Viszont most úgy érzem, és erre is utal, hogy újra akarja kezdeni. Nem szeretném hitegetni vagy ehhez hasonló. Viszont nem tudom, hogy mondjam meg,hogy nem akarok tőle semmit. Sajnos nem vagyok egy emocionális személy, empátia hiányom van. Nem igazán értem meg az emberi érzelmeket. Hogy mondjam meg neki kedvesen, hogy legtöbb barátok lehetünt, több semmi?
2021. febr. 27. 07:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Lehetünk*. Elnézést az elírásért
2021. febr. 27. 08:06
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
ne írj vissza abból rájön
2021. febr. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az szerintem eléggé parasztság lenne, ha nem írnék vissza. Nem érzem ezt a módszert korrektnek. De köszönöm a válaszod:)
2021. febr. 27. 08:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha esetleg konkretan megmondja, hogy ujra szeretne kezdeni akkor mondd el egyenesen, hogy "ne haragudj en nem szeretnem ujra"

Ez a legegyszerubb :)

2021. febr. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépena a válaszod!😊
2021. febr. 27. 09:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Akár konkrétan rá is kérdezhetsz, hogy mik a céljai...

Ha leírod mellé, hogy azért érdekel téged, mert úgy érzed többet lát bele, mint amennyi neked belefér, akkor elkerülöd annak a veszélyét is, hogy esetleg azt gondolja majd, hogy azért kérdezed, mert neked is több, mint barát.

2021. márc. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!