Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondjam el neki hogy nem úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el neki hogy nem úgy szeretem ahogy ő engem?

Figyelt kérdés
Már egy ideje az jár a a fejembe hogy lehet nem is szerelmes vagyok a baratnombe hanem csak szimplán szeretem. nemsoka fél éves a kapcsolatunk és attól félek hogy ez alkalomból még közelebb szeretne kerülni, de én már szakítani szeretnék. Az a gond hogy a kapcsolatunkat kirándulással akarja megünnepelni két hét múlva, már minden élő van készítve, viszont úgy érzem hogy utána még nehezebb lenne a szakítás. Tegyem meg vagy várjak vele?
2020. szept. 30. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Általában a szerelem csak pár hónapig tart. Egy kapcsolatot nem a szerelem hanem a szeretet tart egyben. Ha azt gondolod, hogy lesz olyan párod akivel örökké szerelmesek lesztek egymásba aligha leszel valaha boldog. A fél éves kapcsolat még nagyon rövid, ha nem vagy biztos benne akkor ne húzzátok egymás idejét, csak ne ilyen hülye indokkal magyarázd, hogy szakítani szeretnél a pároddal.
2020. szept. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek egyet az egyesel teljesen. De részben igaza van. Szerintem a szerelem az maradandó, nyilván idővel tűzből parázs lesz, viszont azt nem szabad kiégni hagyni. Ha ellaposodik a kapcsolat, akkor fel kell dobni. De ahhoz, hogy egy kapcsolat működjön 2 ember kell, nem elég csak az egyik.

A másik, hogy a Szeret nagyon fontos. De már egy kis szerelmet sem érzel iránta? Mi lassan 4eve együtt vagyunk, szeretem, és még mindig érzek szerelmet. Szóval ezért gondolom, hogy a szerelem az mindig kell, hogy legyen vagy elő kell hozni.

2020. szept. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az a gond hogy nem igazán érzek iránta már többet baráti szeretetnel. Nem látom sok értelmét hogy újra megpróbáljuk. Sokat gondolkoztam és erre jutottam. Kedves első egyetértek részben, de igyse vagyok boldog vele, tehernek érzem a kapcsolatot. Nem tudom hogy neked ez miért hülye indok, hogy már nem vagyok bele szerelmes...

Kettes, veled viszont teljesen egyetértek, de sajnos már nem érzek iránta semmit

2020. szept. 30. 17:22
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tisztességesebb lenne máris megmondani, hogy Te (már) nem vagy szerelmes, és ne szervezze meg azt a kirándulást!
2020. szept. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mindenképpen előtte, és még mostanában mond el neki. Szerintem sokkal rosszabb lenne utána. Sőt még szerintem jobban is fájna neki.
2020. szept. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki minél hamarabb, mert csak rosszabb lesz, ha később teszed. Meg fogja érteni, ne izgulj.
2020. szept. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, mások véleménye is érdekel még. Holnap elfogom mondani neki ...
2020. szept. 30. 21:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Sok sikert!!
2020. okt. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült???
2020. okt. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egyébként arra gondolt az #1, hogy ne azt mondd neki, hogy szeretlek, de nem vagyok szerelmes beléd, hanem csak hogy már nem vagyok szerelmes beléd.

A szeretet megmarad egy kapcsolatban és a lány sem fogja érteni, hogy ha azt mondod szereted, akkor miért akarsz szakítani.

Egyébként jobb ötlet a kirándulás előtt szakítani vele, ne szervezkedjen fölöslegesen, meg az ünneplés után biztos még rosszabbul érezné magát.

2020. okt. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!