Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/ lányokhoz (is) vonzódó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/ lányokhoz (is) vonzódó lányok, nektek ez bejönne?

Figyelt kérdés

‼Mindkét nemhez vonzódom‼

Kinek mi a véleménye erről?

Külsőre inkább egy flegma lánynak tűnök ha valaki rámnéz, mert mindig feketében/sötétben járok, fekete gyűrűket hordok, bőrkabát, kiengedett, oldalt elválasztott haj, nagy fekete magastalpú platformos cipők stb.

Belsőre viszont néha nagyon kedves és visszafogott nagyon érzelmes lány vagyok (és ez sokak szerint jobban illik a 157 cm magasságomhoz), viszont néha illik a belsőm a külsőmhöz és olyankor egy kisördögnek érzem magam aki bármire képes lenne, persze ilyenkor is mindenkivel kedves stb. Szerintetek változtatnom kellene a külsőmön vagy a személyiségemen, vagy ez így rendben van? Kérlek leírnátok a véleményeteket erről?


16L



2021. márc. 1. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Az nem annyira jó, hogy hol ilyen, hol olyan vagy, mert általában egyfélét szeretnének és amikor a másik vagy, nem fog tetszeni. Nekem a kedvesség jobban bejön, de kinek mi.
2021. márc. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Nekem a vagányabb, flegmább csajok jobban bejönnek. Persze csak bizonyos határokon belül, aki állandóan flegmázik mindenkivel az nem jön be, de aki mellette tud kedves is lenni az bejön. Nekem ilyenek a menő csajok, de ez csak az én véleményem. A menő csajok is tudnak flegmák lenni, meg kedvesek is. Ha mindenképp változtatni szeretnél akkor döntsd el, hogy melyik éned áll hozzád a legközelebb, és mostantól csak olyan legyél. De nekem ígyis bejönnél. :) 16L
2021. márc. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen rendben van, amit írtál. Nyilván nem mindenkinek tetszene, de ez nem is fontos, hisz az a lényeg, hogy önmagadnak tetszél, és jól érezd magad a bőrödben. Felesleges azon aggódni, hogy kinek mi jön be. Hisz biztos azt szeretnéd, hogy úgy szeressenek, ahogy vagy. És senkinek a kedvéért ne add fel önmagad!


Amúgy én is hasonló vagyok, csupán én hol nyílt és laza vagyok, hol zárkózott és nagyon komoly. Párkapcsolatom ugyan nem volt, viszont a barátaimnak sosem volt gondjuk a változó viselkedésemmel.


16/L

2021. márc. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Majd érsz még pár évet.

Amúgy egyikkel sincs baj, ha tudod kezelni.

2021. márc. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem okés. Miért kéne egyoldalúnak lennie a személyiségednek? Ez olyan hogy 1x szét röhögöm magam, nem veszek komolyan semmit, elpoénkodom, a másik meg a komoly.


Nekem pl: semmi bajom, az ilyen stílusú külsővel, azt is bírom ha valaki kedves, de annyira ártatlan ne legyen.


Pont 2 ilyen barátnőm volt. Az egyik a mintadiák, kedves volt stb, a másik meg az ellentéte. Én meg a köztes.

2021. márc. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!