Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16-18éves lányokhoz szólna a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-18éves lányokhoz szólna a kérdésem, bejön nektek ha, egy fiú komoly viselkedésű?

Figyelt kérdés

Pl: azért lehet vele poénkodni meg vevő mindenre csak amúgy komolyan viselkedik pl nem viccelodik olyannak amivel, nem illik, nagyon illedelmese mindig azt írja vigyázz magadra és ilyen egyéb rendes aranyos dolgok (ebből lehet nem jön le a komolyság, szintje de nem túl komoly fiúra gondolok)? (16F)

Komoly fiúnak gondolom magam de az elmúlt 2 alakuló kapcsolatomban ugy érzem lehet túl komoly lennék? Persze ezt úgy nehéz eldönteni h ismeretlen vagyok.


16F



2019. jún. 28. 15:40
 1/9 A kérdező kommentje:
Aki szeretne picit többet tudni rólam az nyugodt szívvel írhat.
2019. jún. 28. 15:42
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Igen, de ne legyen palota pincsi.
2019. jún. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha emellett van humorérzéke, ha meg tud nevettetni, ha azért el tud lazulni, akkor persze. Remélem a komolyságot a gondolkodás módodra, az élethez való hozzáállásra érted.
2019. jún. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
A lányok nem mind egyformák és nem mindegyiknek ugyan az "típus" jön be fiúból. Inkább azon goldolkozz el, vajon milyen jellegű lányoknak jön be ez a fajta komolyság, és ilyen társra vagysz-e.
2019. jún. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Én is alapvetően komoly vagyok úgyhogy igen.

16L

2019. jún. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#3, igen, ahoz értem. De tudok ugyszint vicces, poénos, lenni néha túl is tolom de bocsánatot is kérek.
2019. jún. 28. 20:10
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
verd meg oszt mond neki hogy kuss, igazából melóba egy srác ezt teszi és félre is kúrhat.. Ha meg rendes vagy akkor otthagy majd egy olyanért..
2019. jún. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Személy szerint én bírom az olyan típusú srácokat, akik tudnak komolyak lenni, amikor szükség van rá. Persze lehessen veled viccelni, poénkodni, az fontos. De szerintem ha találsz egy olyan lányt, aki ezt tudja értékelni, akkor semmi gond nem lesz :) Csak ne rakd alacsonyra a mércét
2019. jún. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nincs ezzel baj, csak ne vidd azért túlzásba. Én pl.jobban szeretem ha érettebb a srác,de nyilván legyen humorérzéke is.
2019. jún. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!