Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk miért nem jöttök oda...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk miért nem jöttök oda hozzánk lányokhoz?

Figyelt kérdés
Többször is van olyan hogy vonaton metrón utcán megnéznek fiúk látszik rajtuk hogy majd kiesik a szemük de nem jönnek oda hozzám vonaton is csak szemeznek velem ha tartom a szemkontaktust akkor félrenéznek de nem jönnek oda hozzám. Fiúk miért nem mentek oda a lányokhoz aki tetszenek nektek? 19L

2019. okt. 3. 16:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Mert félünk a lányoktól :D

Amúgy velem is volt már többször olyan villamoson, de azon kívül, hogy néztük egymást még nem adott olyan jeleket a lány, hogy magabiztosan odamehessek hozzá. Mert igazából ez is helyzettől függ, mert ha már látható, hogy vigyorog mint a vadalma és úgy szemezik velem. Úgy már egyértelmű lenne a szituáció. Ha meg csak szimplán szemezés van, pár másodperc erejéig és nincs határozott magabiztosság, úgy lehet csak pofára esés lenne a vége.


22/F

2019. okt. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Mert a szép dolgok vonzzák minden ember szemét. Az viszont nem feltétlen jelenti, hogy akarunk is valamit kezdeni vele.
2019. okt. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

Mert meguntuk, hogy csak a bunkó lekoptatást kapjuk, ezért meg hót fölösleges odamenni.

És amúgyis: egyenjogúság van, nem? Ti is nyugodtan kezdeményezhettek azoknál a pasiknál, akik tetszenek.

2019. okt. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%
Nehogy már én kezdeményezzek. A lányok kezdeményezzenek. Nem akarok feleslegesen elutasításokat. Ha ide jönnek becsöngetni akkor szóba állok velük. Ez így működik.
2019. okt. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Mert nem esik nekik jól az elutasítás, pláne abban a bunkó stílusban amit a sok kis beképzelt, magát hercegnőnek beállító lánygyerek leművel.
2019. okt. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Én mindig azt hittem, hogy azért néz egy lány mert én is nézem őt, és ezt gondolja magában: Ez meg mit bámul? :D
2019. okt. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
73%
Szerintem a legtöbb lány nem szeretni, ha idegenek mennek oda hozzá ismerkedni, sőt hamar le is rázzák az illetőt. Egy szemkontaktusból meg nem igazán derül ki semmi. Így aztán inkább megkíméljük magunkat a kínos pillanatoktól.
2019. okt. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%

Egyrészt nem tudhatja, hogy van-e barátod. Ha szép vagy, akkor azt fogja gondolni általában, hogy van és hiába vigyorogsz, nem akarsz semmi többet egy kis flörtnél.

Másrészt nem biztos, hogy ő nem csak szórakozik egy kicsit. Ismerek olyan srácot, aki többéves kapcsolat ellenére lételemnek tekinti a flörtölgetést, de ennél tovább nem megy.

Harmadrészt sokan valóban félnek az elutasítástól, nagyon sok bunkó lány van, aki személyes sértésnek veszi, hogy egy “földi halandó” oda mer menni hozzá és zaklatást kiált. De még ha meg nem is sértődik, lehet, hogy nagyon zavarba jön, mert ő nem akarta, hogy félreértse a fiú.

Negyedrészt lehet, hogy te képzelsz bele túl sokat. Van olyan barátnőm, aki már akkor flörtölésről beszél, ha párszor ránéz egy srác egy hosszú út alatt úgy, hogy szemben ülnek.

2019. okt. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
9%

Én például visszahúzódó vagyok, szinte semmi emberi kapcsolatom, és nem mernék oda menni, félnék. Plusz ritka az olyan aki nem kiöltözik meg ilyenek, szeretnék előbb chatelni az adott lánnyal hogy egyáltalán elfogad e azt szeretné amit én, elfogadó hűséges és nem-e bulikba ropja az idejét meg ilyesmi.. Csak az a gond aki megfelel az sose pesti de mindegy is.. Én ezért nem mennék oda, félénk srác nem fog. De tény hogy néha én is megnézek 1-2 lányt, de nem azért mert olyan kis haspólós magamutogatós csetreszeket látok, hanem amikor végre egy normálisan öltözködő helyes arcú lányt látok, azt meg szoktam nézni, az olyan kis átlag aranyos lányokat, de csak elképzelem milyen jó lenne ha megölelne és szeretne, de ennyi, oda menni sosem mernék.

18f

2019. okt. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel jelenleg nem szeretnék kapcsolatot :D A tetszés nem egyenlő a szerelemmel.
2019. okt. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!