Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy szeretnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy szeretnék magam mellé egy párt, de ha belegondolok, hogy együtt vagyok valakivel, akkor nem tudom elképzelni, hogy szeret engem valaki, elmegyünk ide-oda? Tehát nem tudom elképzelni magamat úgy, hogy járok valakivel.

Figyelt kérdés
2021. márc. 5. 22:05
 1/4 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok és lány. Ez lemaradt.
2021. márc. 5. 22:06
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem volt még barátod, random lánnyal én is nehezen képzelek el ilyet. De ha szerelmesek vagytok akkor könnyen menni fog elvileg:D
2021. márc. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23%
Nekem már volt pár barátnőm, de ugyan ebben a helyzetben vagyok mint te :D , ezért is tartottak rövid ideig ezek a kapcsolatok. Csak az első volt ami 7 hónap, de az nekem már kín szenvedéssel...szerintem átmeneti megoldásnak az is jó ha csak ritkán jársz össze valakivel sétálgatni meg a többi.
2021. márc. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálam ez az alacsony önbizalmam és a visszautasítások miatt van így.

Kb felsős korom óta látom, ahogy smárolnak egymással emberek, úgy 8. óta hallok róla, hogy szexelnek egymással emberek, én meg úgy megyek egyetemre, hogy se nem szexeltem se nem smároltam még (bár utóbbit majdnem csináltam párszor, csak visszafogtam magam)

Tudom viszont, hogy vannak így ezzel mások is (tehát nem vagyunk egyedül), meg azt, hogy, ha valakit szeretek, akkor magától jön az érzés, hogy időt szeretnék tölteni vele, hozzá akarok bújni... stb, szóval járni sem olyan Földtől elrugaszkodott dolog.

Csak keresni kell valakit aki viszonozza az érzéseinket.

2021. márc. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!