Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy egy fiu 17 hónapig minden nap írt nekem (Instán ismerkedtünk meg) és tegnap csak annyit közölt, hogy már van másik barátnője majd letiltott nem vagyok olyan szomoru ,de azért furcsa ez nagyon nem?

Figyelt kérdés

Amugy ez az idő amit rám szánt ez a 17 hónap is csoda volt, mert az azelőtti netes kapcsolataim max 2 hónaposak voltak!

Megértem ha van egy barátnője akivel minden nap taliznak gondolom! vagy olyan irogatos van neki mint én voltam azt se tudom.

Csak az a furcsa hogy mindenhonnan letiltott, már csak a bucsu üzijét kaptam meg, mint mondtam nem vagyok elkeseredve csak furcsa hogy letiltott mindenhonnan!


Szerintetek miért tiltott miért nem csak nem írt többet!??

Pedig mindig udvarias volt és kedves és nem bunkó!!!

Mi történhetett hirtelen?



2021. márc. 11. 13:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Lett barátnője ezt történt. Szerintem hagyd ezt az írogatós barátnő szerepet:D
2021. márc. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mindketten 16 évesek vagyunk.
2021. márc. 11. 13:12
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
És elég éretlenek ahogy látom
2021. márc. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

1 vagyok

Nem jelentettél igazából semmit, 17 hónapig csak írogattatok...

Te voltál az unaloműző.

2021. márc. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

Mégis mit vártál? Egészen öreg korotokig írogatok egymásnak és ennyi?!

Lett Valakije, aki komoly, nyilván nem fog mással írogatni sem.

2021. márc. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én nem is tekintettem komoly kapcsolatnak ő törtetett mindig jobban de én is törtettem azért, olyan oda vissza ritka kapcsolatunk volt, főleg hogy netes azért olyan érdekes, hogy sokáig tartott csak olyan furcsa volt a vége ez ami kiakaszt! Hogy miért tiltott???
2021. márc. 11. 13:19
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Ha többen leírjuk, akkor megérted? Lett komoly, élő kapcsolata. Ennyi.
2021. márc. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

De minek kellett letiltania akkor a kérdezőt? Oké, megértem ha van valaki más akivel komoly a kapcsolata, de miért nem elég ha csak simán nem ír többet neki? Amikor én összejöttem valakivel akkor vagy abbahagytuk a beszélgetést vagy maradtunk baráti szinten, de sosem tiltottam le…

Kérdező: szerintem felejtős a dolog, sajnálom :/

2021. márc. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyunk egyformák, máshogyan kezeljük a helyzeteket. Én sem tiltottam volna a kérdezőt, de a srác így érezte neki le kell, lehet ő szerette volna így, lehet az új barátnő. Ezt már nem fogjuk megtudni.

Lett egy komoly kapcsolata és kész, sajna én is úgy érzem, ahogy itt előttem írták, unatkozott és jó voltál addig neki beszélgetni.

Sajnálom!

De lesz olyan, akinek fontos leszel!

2021. márc. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
23%
Netes kapcsolat? Bocs, de ezen röhögnöm kell, annyira SZÁNALMAS. 16 éves koromban is volt internet, de sosem gondolkodtam ilyenben, hogy netes kapcsolat. Lassan tényleg ott tartunk mint a Pusztító című filmben, hogy szexelni is csak digitális eszközzel, érintkezés nélkül fogtok?
2021. márc. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!