Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért nem kezdeményez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem kezdeményeznek sohasem?

Figyelt kérdés
Ezáltal a nem annyira versengő, viszont okos és becsületes fiúknak kevés esély jut. Pedig sok introvertált van, aki örülne egy kis közeledésnek.

2021. márc. 15. 21:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
Mert még mindig nem tudják elfogadni, hogy semmi rossz nincs abban, ha ők kezdeményeznek 🤷‍♂️
2021. márc. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
66%
Miért ne kezdeményeznének? Instagramon napi 4-5 üzenetet folyton kapok valami közepes, átlagos csajtól, de heti 3-4-et minimum brutáljó csajtól, rámírnak, érdeklődnek felőlem.. De pl a konditerembe is jöttek már ide hozzam ismerkedni kiscsajok, meg nagycsajok meg milfek is :D Még utcan is volt, hogy leszólitottak nem is egyszer már.. nem tudom Te hol élsz, de negem tényleg üldöznek és gyakran kezdeményeznek nálam a csajok.
2021. márc. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
92%
Lány vagyok(bár tény hogy csak átlagos kinézetű) és akárhányszor kezdeményeztem annak sosem lett jó vége, olyan is volt hogy évekig cukkoltak érte. Így teljesen lemondtam róla.
2021. márc. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom hogy cukkoltak érte, de a társaság volt szar. Normális máshol.
2021. márc. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%
A menyasszonyommal így jöttünk össze. Én introvertált vagyok, ő kezdeményezett.
2021. márc. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is akárhányszor kezdeményeztem fiúnál le lettem szólva, úgyhogy inkább felhagytam vele.
2021. márc. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan lány, aki valóban sose kezdeményez, csak várja, mert "azt a fiúnak kell." Szerintem meg ha valakit meg akarsz szerezni, azért igenis tenni kell, nem a sült galambot várni. Arra nem sok esély van, hogy a pasi, aki tetszik, majd odamegy és kezdeményez ő teljesen magától

Na de szerintem azért tényleg sok olyan van, aki szokott. Nincs semmi ebben

2021. márc. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
62%

A 2-es jól leírta miről szól a XXI. század, itt bizony már a nők kezdeményeznek, ők vadásznak a nekik tetsző hapsikra ami sajnos csak a férfiak olyan 20%-át teszi ki

Nekünk lúzereknek (180cm alatti magasság, 15-20% körüli testzsírszázalék, ne adj isten egy kicsit ritkább hajszerkezet) marad a végtelen hosszú reménytelen beszélgetések, aztán ha szerencséd van akkor nyit feléd a lány de az is csak egy kis ideig tart

Ettől függetlenül a nyáron előfordult velem is hogy egy lány jött oda hozzám, szimpatikus is volt de inkább paraszt voltam mert már rohadtul nincs kedvem ehhez az egész baromsághoz.

A kérdező gondolom még elég fiatal lehet, te ne várd meg amíg eljutsz erre a szintre :D

Kezdj el gyúrni meg keress valami érdekes hobbit

2021. márc. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
De kezdeményeznek a lányok, csak kiesünk a körből ahogy mondja ez előttem szóló. Nekünk az jut hogy hallgatjuk hogy ki mennyire jó, utána meg hogy mennyire nagy csalódás. Ja meg a "Te vagy a legjobb barátom."
2021. márc. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%

Kedves Lányok! A 2. válaszoló vagyok. Ahogy fiúk nektek sem, úgy lányok nektek sem a legjobb pasira kéne rairni, aki szinte esélytelen, hanem tudni és feléismerni saját határainkat, vagy ha valaki extran jó ruhákban jarkal, nyilvan ez látszik rajta, te meg átlagos vagy, akkor utcan jól gondoljatok meg, hogy odamentek e. Én már elértem egy szintet, de magatokhoz valóknál próbáljatok meg kezdeményezni. Lányok, NE adjátok fel! Azért mert egy -két netalántán ilyen nagyképu pasi, aki sok ajanlatot kap esutasitott, ez nem a világvége! Fiúk a lányoknál a kinézet csak egy bizonyos szazalék! Fontos nekik a mosoly, az hogy szeressed mega belsok is!


És 8! Lányok is elég sokszor kezdeményeznek szerencsére, de azért a pasik is kezdeményeznek. Gyávaság, meg az elutasítástól való félelem pedig mindenkiben ott van! De ne felejtsetek el, hogy iylen alapon, akik felnek az elutasitastol, és emiatt nem kezdeményeznek (mindegy most, hoyg fiu vagy vagy lány) ne menjetek utcara sem, mert a híradóban mindig balesetrol hallani... elobb utobb ugyis elutnek, megtamadnak stb... Ugye h butasag? Kezdemenyezzetek nyugodtan! De ismerjuk a határainkat!

2021. márc. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!