Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért nem kezdeményez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem kezdeményeznek sohasem?

Figyelt kérdés
Ezáltal a nem annyira versengő, viszont okos és becsületes fiúknak kevés esély jut. Pedig sok introvertált van, aki örülne egy kis közeledésnek.

2021. márc. 15. 21:19
1 2
 11/19 anonim válasza:
100%
Főként a társadalmi konvenció mondja már a világ kezdete óta hogy a fiúknak illik/kell kezdeményezni. Egyébként rengeteg fiú hangoztatja hogy nem szeretik ha egy lány könnyen megkapható, és tulajdonképpen ha egy lány kezdeményez akkor már konkrétan meg is kapta. Ezen kívül: szégyenlősek vagyunk, félünk a visszautasítástól + szeretjük ha a fiúk kezdeményeznek mert az egonknak is jót tesz.
2021. márc. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként rengeteg fiú hangoztatja hogy nem szeretik ha egy lány könnyen megkapható, és tulajdonképpen ha egy lány kezdeményez akkor már konkrétan meg is kapta."

Nem hinném hogy egyből megkapunk egy lányt hogyha ő érdeklődik felőlünk. Lehet ezt normálisan is. Az egos kérdés meg visszafele is igaz.

2021. márc. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert nagyon érzékenyek. Ők nagyon nehezen viselik a visszautasítást, magukba roskadnak. A férfi erősebb ilyen téren, ezért kell nekünk.
2021. márc. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
87%

Én nem állítom, hogy csak a fiúknak kell kezdeményezni, ugyanakkor ez azért nem ilyen egyszerű.


Ahogy előttem is mondták ha egy lány kezdeményezni, akkor ott nagyjából egyenlőségjelet lehet húzni azzal, hogy meg is kapta a srác. Van akit ez rettenetesen zavar és ezt meg is tudom érteni.


Másrészről pedig mégiscsak a fiúk voltak azok, akik évszázadokon keresztül udvaroltak, küzdöttek a lányokért. Ez a 21. század és tény hogy változik a világ, de ezt akkor sem lehet figyelmen kívül hagyni.


Teljes mértékben megértem, hogy a fiúknak is rossz, fáj egy visszautasítás, azonban úgy gondolom őket nem érinti annyira mélyen. (Javításatok ki ha tévedek, én is ember vagyok :))


Egy lányon olyan sebeket tud ejteni egy visszautasítás, amiket élete végéig nem fog elfelejteni.

2021. márc. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Hááát, egy hete fél órán keresztül hallgattam, hogy miért nem szabad a lányoknak kezdeményezniük. Remélem, én voltam rossz környezetben, mivel az egyik legnyomósabb érv a "Ilyenkor mégis mit mondok a haveroknak, hogy jöttünk össze? Tiszta gáz..." volt. Mindenesetre, akik ezt mondták, eléggé kívül esnek nálam a "potenciális jövőbeli barát" kategórián, de eléggé lelombozott, mit ne mondjak..
2021. márc. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
31%

Egyszerű.

Ez a szokás. A férfi keresi a nőt, nem fordítva.

2021. márc. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
100%
Én egyébként egyszer "kezdeményeztem" fiúnál, hát nem lett jó vége. Akkori hülye énem még egy fogalmazást is megírt neki, csak hogy imponáljon :D Aztán fény derült a hatalmas titkomra, beszéltem vele róla de persze csalódás lett a vége. Miután két évet sírtam még utána, tök jóba lettünk :D
2021. márc. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt érzem. Ragaszkodónak mondanám magam, hűségesnek, nagyon érdeklődő vagyok, a barátaim szerint jó a humorom is. Mégse merek megszólítani egy lányt, még ha feltűnően néz is. Az "élet nagy gondjai".😂
2021. jún. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 SIDLER22 ***** válasza:

Én nem félek a visszautasítástól.

Attól félek, hogy le leszek járatva mint ahogy az már 3-szor megtörtént.

Még általánosban az egész évfolyam engem gúnyolt, hogy egyáltalán mit gondolok magamról, hogy leszólítottam.

Ezek után természetesen hozzá sem akarok szólni egy lányhoz sem.

Ha ezért soha nem lesz barátnőm és továbbra is csak "júúj a fiúnak kell kezdeményeznie" akkor ott rohaggyon meg az egész.


Mostanában elkezdtem nézegetni a társkeresőket. Hamar rá kellett jönnöm, hogy nem véletlen kerülnek fel ide egyesek. A társkeresők amolyan utolsó remények. Vagyis 99%-ban azok kerülnek fel akiket már mindenki kidobott és nyilván nem azért mert olyan kedvesek vagy elviselhetőek voltak.


Végül is volt egy lány akire ráírtam. Igen kezdeményeztem. Aztán persze nem kellett volna. Pár üzenet után kiderült, hogy paradoxonban él ugyanis sokat kell tanulnia ezért nincs ideje, de azért fent van társkeresőn és írjunk rá mert beszélgetni akar.


Szóval nálam muszáj lesz lánynak kezdeményeznie mert a saját jóhírem érdekében én nem fogok leszólítani egy lányt sem.

2021. jún. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!