Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen random időpontokba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen random időpontokban keres, akarhat valamit vagy csak játszik?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy lánnyal, eddig szinte felváltva kerestük egymást, de utána volt egy idő amikor csak én kerestem. Na ezt én meguntam, hagytam pár napig és utána már keresett ő.

Viszont most volt, amikor kerestem de 2 napig nem reagált semmit, majd utána meg jelentkezett és lemondta az aznapi programját, hogy tudjunk beszélni.

Néha olyan mintha kicsit leszarna, néha meg mintha látnám hogy akarja.

Szerintetek ez miért lehet, én összekavarodtam kicsit.



2021. márc. 22. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy tényleg nem ér rá?

Mondta, miért nem írt?

2021. márc. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%

Én nem foglalkoznék ilyen lánnyal.

Már bocsánat de bőven aki szivesen beletesz energiát az ismerkedésbe inkább olyan lányokat választok.

2021. márc. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nem akar tőled semmit. Nem hiszem, hogy 2 napig ne lett volna ideje válaszolni. Mondd meg neki, hogy neked komoly nőre van szükséged, nem kislányra.
2021. márc. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!