Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Kiskorom óta beugrannak...

Kiskorom óta beugrannak képek. Csak képek akkár tök random időpontokban is. Szerintettek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Van amikor csak egy olyan kép ugrik be ahol egy ház van és mit ad Isten 5 perc múlva az a ház mellet sétálok el, de van olyan is amikor beugrik egy kép és 2-3 év múlva válik valóra. Ezek a képek jelentéktelen dolgok szoktak lenni de egy kép kb egy éve ugrot be ahogy a mostani barátnőm néz rám. Akkor nem volt barátnőm és az a háttér ami azon a képen van a fejemben azt is most láttam elöször. Ami még érdekesség, hogy a barátnőmel most haragba vagyunk

Mi a véleményetek?



2016. nov. 21. 22:19
 1/5 anonim válasza:
Lehet, hogy érdekesen fog hangzani, de szerintem a lelked valamikor reinkarnálodott a mostani testedbe. Valoszinuleg meg valammelyik elozo eletedben talalkoztal a baratnoddel, jartal bizonyos helyszineken. 14/L
2016. nov. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hallucinalsz. vagyis csak azt hiszed, hogy régebben már láttad.
2016. nov. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A jovobe tudsz latni. Szoval te pl 5 percel hamarabb tudod, hogy mi fog torteni. Tul sokat gondolsz a jovore...ez azert van es egy egy gondolat amit te elkepzeltel az valora valik :D Ajanlom figyelmedbe a "Az.emberi.memoria.titkai" cimu dokumentum filmet ;). Lehet, hogy az #1 igaza van =))
2016. nov. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést azért írtam ki mert tök lényegtelen képek ezek. Egy ház, vagy utca ami mellet elmegyek. Ennyi.
2016. nov. 26. 15:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek ugranam be kèpek aki a kèpekre figyel ès a jövőre.
2016. dec. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!