Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sose voltunk együtt mégis...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose voltunk együtt mégis rosszul érzem magam. Hogyan lépjek tovább? Tanács kène.20/l

Figyelt kérdés
Van egy fiú akibe 6 éve szerelmes vagyok. Tudom kissé gyerekesen hangzik 14 évesen ismertem meg és ez a tipikus szerelem volt első látásra. Olyankor még a srácokban számomra inkább a külső volt fontos. Magas volt, kosaras, szép barna szemek. Bejelöltem facebookon beszélgettünk egy ideig de nem mertem lépni és egy idő után a beszélgetések is abba maradtak. Aztán 10.-ben megint elkezdtünk sűrűn írogatni. Aztán ahogy kezdtem jobban megismerni kiderült róla hogy nagyon udvarias,kedves,vicces és hogy van bennünk közös. De ismételten nem mertem lépni mert nagyon féltem az elutasítástól . Néha-néha elmentünk bulizni meg egymáshoz filmet nézni meg néha néha ölelgetett de semmi olyan nem történt amiből azt vettem volna ki hogy tetszem neki hisz a barátok is ölelkeznek. Aztán érettségi után ő az ország másik felére ment egyetemre én nem itt maradtam. Mèg az elején rendszeresen tartottuk a kapcsolatot utána pedig megismert egy lányt ès azóta vele van. Igaz hogy a korona miatt nincs egyetem de ő így se nagyon jön haza mert folyton nála van így látni se látom. Olyan jó lenne ha csak barátkènt tudnék rá tekinteni de nem tudom hogyan.
2021. márc. 24. 14:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy nem lesz CSAK barát.
2021. márc. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el ismerkedni más srácokkal, elvesztegettél rá 6 évet, ő már tovább lépett, van valakije, éli a saját életét, messze is van, nem találkoztok

20 éves vagy, van egy csomó korodbeli normális srác

2021. márc. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kezdj el ismerkedni. Kell valami ami eltereli a figyelmedet, mert fiatal vagy, biztosan szép is. Ne ragadj le valaki olyannál, aki nem is akar tőled semmit.
2021. márc. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is éppen próbálok túl lépni valakin, bár korant sem tart olyan régóta a szerelmem mint neked. De az én tanácsaim: ne tartsd vele a kapcsolatot semmilyen szinten sem ha szerelmes vagy belé de tovább akarsz/kell lépned. És ismerkesj új emberekkel vagy amíg az nem megy addig foglald el magad egész nap, ne legyen olyan alkalom amikor lenne időd vele beszélgetni stb.

Lehet nehezen hangzik de nekem tényleg ezek működnek, kitartást és hajrá😊

2021. márc. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem szerelem, csak plátói ábránd az egész..
2021. márc. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat:). Kedves #5 szerintem meg tudom állapítani a kettő közti különbséget...
2021. márc. 24. 15:41
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
Hogyan tudnád már? Akivel nem tölt az ember együtt hosszú időt és beszélgetéseket abba nem lehet szerelmes. Rajongasz és fellángolás az egész.
2021. márc. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 szerintem írta, hogy megismerkedtek, de mindegy. Kérdező, ahhoz, hogy ne érezz iránta semmit, muszáj leszel elengedni őt, és nem vele foglalkozni. Barátként már nem tudnál rá tekinteni
2021. márc. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#7 Igen valóban mikor először láttam és kezdtünk el

beszélgetni valóban lehetett csak egy fellángolás. De mint ahogy írtam is megismertem őt èn nem kevés időt töltöttem vele azóta...

2021. márc. 24. 17:35
 10/12 anonim ***** válasza:
Hova ment egyetemre, ha szabad?
2021. márc. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!