Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 2 és félévig voltunk együtt.2...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 és félévig voltunk együtt.2 hete szakítottunk. Neki már van valakije. Ez nagyon rosszul esik. Mit csináljak? Lent

Figyelt kérdés

20/L

volt barátom pedig 23

1 napja tudtam meg,hogy neki már van valakije.

Eddig nem érdekelt annyira, hogy vége lett, rájöttem, hogy nem működött már. De most így nagyon rossz, hogy ezt tudom.



2016. okt. 11. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
tuti megcsalt
2016. okt. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, pont egy barátom volt így a múlt héten.

Aki menni akar arra add rá a kabátot ! :)

Ne hagyd , hogy letörjön, tudom könnyű ezt mondani, de idővel ez szépen lassan majd elmúlik, ne érdekeljen most se, foglald le magad mással, kezdj el te is újra barátkozni ! :)

2016. okt. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem 2,5 év után úgy sem áll készen egy másik kapcsolatra. Szerintem vagy a saját figyelmét tereli el (másra..) vagy bosszantani akar.
2016. okt. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Nekem egyszer egy két hónapos friss kapcsolatom futott zátonyra!

A lány beleszeretett egy nálam vagányabb, életrevalóbb srácra. Imádtam, de mivel közel engedett magához, ez okozta a mérhetetlen fájdalmat. Mire kezdtek a sebek begyógyulni, megtudtam, hogy a "szeretlek" már nem nekem szól. Gondolhatod, hogy az összes gyógyulóban lévő seb felszakadt! Négy év után találtam meg a jelenlegi párom, akivel most is nagyon szeretjük egymást.

2021. okt. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!