Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Március 11 én volt missed ab...

Eva4 kérdése:

Március 11 én volt missed ab 10 hetesen elvetéltem, csak üres petezsák volt. Azóta voltunk együtt többször is a páromal. Kétnapja fáj a fejem és hőhullámok vagyis rosszul létek. Ez lehet terhesség?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 3. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Én jóformán kizártnak tartom sajnos.
2016. ápr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ. tegnap szurkált a hasam alja és kicsit felvagyok puffadva, akkor lehet h megfog jönni? fogalmam sincs mikorra várhato a menzeszem
2016. ápr. 3. 16:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Nektek nem volt 4-6 het szextilalom?


Megkerdezhetem mekkora volt a petezsak? Lehet en is hasonlo cipoben jarok, szerdan kiderul...

2016. ápr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj vissza surgosen dokihoz.maradhatott is benned vmi aminek nem kene.nekem is januarban volt mutetem de 2 ciklust kell varni a probalkozasig
2016. ápr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
26mm volt a petezsák 10 hetesen.embryo nem volt benne.A vérnyomásom mindig alacsony volt és én ugy éreztem magam jol,kétnapja meg magas 130, 140 holott mindig 90 szokott lenni
2016. ápr. 3. 19:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha meg teherbe is estel esetleg, akkor is korai lenne a tunet.

Nekem a 12. Heten volt mutet, 16 napra ra mar volt peteeresem, tehat majdnem mint egy rendes ciklusban. Ha esetleg neked is volt igy peteeresed, tehat ciklus szerinti normal idoben, akkor is koran van meg ahhoz, hogy barmit erezz, szerintem.


Korabbi valaszolonak: szules utan van 6 het (az sem mindenhol, de Magyarorszagon az a protokoll). Vetelesnel, missed ab-nal a verzes vegeig tilos a szex. En pl masfel hetig vereztem, 2 het utan voltunk egyutt, igaz, minovszert hasznaltunk, mert nem nagyon javasoltak, hogy az elso mensi elott teherbeessek. Az sem "tilos", csak azt mondtak, hogy egy ciklust jobb megvarni.

2016. ápr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
én kétnapig véreztem.és nemvolt szex tilalom a harmadik napon voltunk egyutt.
2016. ápr. 3. 20:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Missed ab utan nekem 6 hetig kerulni kellett a hazaseletet es 3 honapot varnunk a probalkozassal! 8. Heten tortent..
2016. ápr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!