Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mondanátok érveket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mondanátok érveket amellett, hogy miért jó szinglinek lenni? 24/L

Figyelt kérdés
Még sose volt párkapcsolatom, és kíváncsi vagyok egy olyan lány szemszögéből nézve a szingli életet, akinek volt kapcsolata, de újra egyedül van, és élvezi az egyedüllétet. Szóval, akivel szakítottak, vagy aki szakított a párjával, és boldog, hogy újra szingli, miért jó érzés, hogy újra egyedül vagy? :)

2021. márc. 25. 20:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%
Teljes mértékben magadra fókuszálsz, mindegy hogy fiú/lány vagy.
2021. márc. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
59%
Hallgasd meg a PA-DÖ-DŐ - Jó nekem így című számát
2021. márc. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
86%

Mérgező kapcsolatban voltam. (megcsalás,kihasználás,stb)

Amióta szingli vagyok (kb. 4 éve), szabadabnak mondhatom magam, nincsen rajtam olyan teher, hogy megfeleljek a "páromnak" (az exem elvárt olyan dolgokat, amiket akkor még lehetetlen volt teljesítenem, és az öltözködési stilusomat is befolyásolta...stb). Sorolhatnám még tovább. Persze lennének fiúk, akiknek bejövök és akarnak is kapcsolatot...de úgy érzem, hogy nem állok még kész felhagyni a független életemmel, persze tudom, hogy kapcsolatban is lehet viszonylag "szabad/független" lenni, de mostanság ritka az ilyen.

Alapvetőleg, a párkapcsolat aki is vannak előnyei és hátrányai is, ahogy a szingli életnek.

2021. márc. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
98%

Azzal szexelek, akivel akarok és amikor akarok. Nem nyaggat senki, ha nem akarok éppen szexelni.

Nem kell alkalmazkodnom a másikhoz a napirendemben. Nyugodtan kifejezhetem a tetszésemet más férfiak felé akkor is, ha nem akarok amúgy semmit. Ki tudok menni tanulni külföldre anélkül, hogy valaki megpróbálna lebeszélni. Tehetek spontán dolgokat a barátnőimmel és nem tartozom senkinek magyarázattal, hogy hova megyek és mit csinálok. Szexisen vagy slamposan öltözködhetek, mikor hogy kívánom.

Most hirtelen ennyi jutott eszembe konkrétum, de inkább az érzés, hogy nem ragaszkodok senkihez, ami nagyon jó számomra. A saját jövőmet tudom tervezni és azt tehetem, ami boldoggá tesz és nem kell megmásítanom egy másik személy miatt. Persze veszekedés sincs, alig van bennem harag és nyugodt vagyok.

Sokáig nem fog még kelleni egy társ, vannak céljaim, amiben nincs helye.

2021. márc. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
54%
"Azzal szexelek, akivel akarok és amikor akarok." Nem erre mondják, hogy bitch?
2021. márc. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
A szingliség legeslegnagyobb előnye számomra az, hogy kényelmes fehérneműket viselhetek! :)) Amúgy senki nem horkol éjjel a fülembe, nincs féltékenykedés a fiú barátaimra, a hajam pedig olyan, amilyen nekem tetszik.
2021. márc. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
47%
5# Nekem is fura volt ez a válasz, olyan mintha a kurválkodást élvezné... De hát egészségére, nem engem használnak ki :D
2021. márc. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
90%

#5 #7

Szerintem inkább azokat a nőket használják ki, akik kapcsolatban csak azért szexelnek, mert a pasi hisztizik, főleg házasságban csak azért teszik szét a lábukat, hogy béke legyen, elég sok ilyen van sajnos, különben meg megy a félredugás. 🤷🏻‍♀️

Nem használok ki senkit, pontosan tudják a partnereim, hogy nem lesz több, csak szórakozom, nincs szükségem többre, főleg nem egy kontrollmániás balf@szra, aki korlátoz.

Gondolom ilyen kis szexuálisan frusztrált nyomik lehettek. Ha nem csicskul be valaki egy másik pasi kedvéért és azt teszi, amit valóban élvez, akkor már rögtön krva, ismerem ezt az észjárást. Főleg az a legnagyobb bajotok, ha egy nő meri élvezni is a szexet anélkül, hogy egy pasi állandóan rátelepedne és követelőzne, kéretlenül rámászna csak azért, mert "barátnő" a csaj státusza.

Amúgy meg mellesleg a szingli szexuális élet nem az állandó kefélésből áll, csak nem megyek bele olyanba, amit nem akarok és ha a pasi nem teljesít, akkor pedig kuka és nyugodtan alszom, hogy nem kell vele többet foglalkozni. Ha pedig nem akarok szexelni, akkor nincs egy akaratos kretén mellettem, aki nem fogja fel, ha az ember nem akar valamit.

2021. márc. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
32%
Sajnálom hogy így kivagy az élettel.
2021. márc. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
36%

8# Gondolom ilyen kis szexuálisan frusztrált nyomik lehettek.


Nem talált, komoly párkapcsolatban élek évek óta. Csak az az elvem, hogy aki fűvel-fával kefélget,az ribi.

2021. márc. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!