Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mondanátok érveket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mondanátok érveket amellett, hogy miért jó szinglinek lenni? 24/L

Figyelt kérdés
Még sose volt párkapcsolatom, és kíváncsi vagyok egy olyan lány szemszögéből nézve a szingli életet, akinek volt kapcsolata, de újra egyedül van, és élvezi az egyedüllétet. Szóval, akivel szakítottak, vagy aki szakított a párjával, és boldog, hogy újra szingli, miért jó érzés, hogy újra egyedül vagy? :)

2021. márc. 25. 20:13
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
90%
De ha te nem ilyen vagy, akkor ne vedd magadra.
2021. márc. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
61%
10# Hagyd, érződik az írásból hogy kivan az élettel. Kívánj neki szerencsét és kész:D
2021. márc. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Nem vagyok ki az élettel, elég fiatal vagyok. Csak nem tudom megérteni a rosszindulatú, beskatulyázó embereket, akik azért élnek, hogy kötekedjenek az interneten. Süt a megnyilvánulásból a nőket korlátozó mentalitás, ami pedig eléggé helytelen, ideje lenne megtanulni.

Mellesleg, aki privátban rbancozik az biztos egészséges mentálisan, grat. 😀

2021. márc. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Nem én írtam privátot, ha szeretnéd akkor rám írhatsz és válaszolok:D

Nem korlátoz titeket senki, személyes tapasztalatot meg ne húzzunk már rá egy egész nemre.

2021. márc. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

#14

Nem is azt mondtam, hogy te voltál, nekem tök mindegy ki irogat.

Nem húztam rá semmit a női nemre, eléggé félreértelmezted.

2021. márc. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Nem értelmeztem félre, nem a női nemre gondoltam. Férfire.
2021. márc. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
90%
Mikor mondtam, hogy "minden férfi"? Csak annyit mondtam, hogy elég sok gáz pasi van sajnos, méghozzá a környezetem nagyrészének véleménye alapján is, nem csak a saját tapasztalatom mondatja. Aki normális, az nyilván nem tartozik abba halmazba, akiket kiemeltem és nem értem, akkor miért veszed magadra, pedig elég pontosan fogalmaztam.
2021. márc. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
89%
Én sem írtam privátot. Egyébként miért nőket korlátozó mentalitás az, ha valaki szerint rib.ncság az, ha csak úgy kalandozgat pasikkal egy nő? Semmi köze a korlátozáshoz ennek.. Csinálja, ha jól esik neki, csak akkor viselje el, ha elmondják a véleményt.
2021. márc. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
45%
Olvasd vissza az üzenetet, ha fordítva írják akkor sem tetszene szerintem.
2021. márc. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
45%
Konkrétan amúgy lenyomiztál minket, és még had ne soroljam... szóval ja
2021. márc. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!